Rozstanie z mężem

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:28

Rozstanie z mężem

Post autor: Martusia »

Niestety naszego małżeństwa już nic nie uratuje, musimy zdecydować się na rozwód. Jak to u was wyglądało, było dużo formalności, było to problematyczne? Zastanawiam się też nad stwierdzeniem nieważności małżeństwa. Znalazłam już adwokatów kościelnych na https://www.adwokatkoscielny.pl/ od takich zadań. Ktoś z was tym się interesował?
Awatar użytkownika
Vectorka
Posty: 41
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:29

Re: Rozstanie z mężem

Post autor: Vectorka »

Rozstanie z mężem było dla mnie dosyć traumatycznym przeżyciem :( Straszne to było... Był ktoś kto mi pomógł przez to wszystko przejść, Była nia pani mecenas Magdalena Grześkowiak, dzięki niej dostałam należną częśc majątku, uzyskałam alimenty na dzieci.
Awatar użytkownika
figaro
Posty: 363
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:44

Re: Rozstanie z mężem

Post autor: figaro »

A czy nie uważasz, iż powinniście dać sobie szansę i dodatkowo spróbować terapii dla par? Coś takiego mogłoby okazać się nie lada ratunkiem dla Waszego związku. My skorzystaliśmy z terapii przeprowadzonej przez http://psychologlegnica.com/ . Jaki był efekt? Wróciliśmy do siebie!
Gośka

Re: Rozstanie z mężem

Post autor: Gośka »

Martusia pisze: ↑19 paź 2019, 11:35 Niestety naszego małżeństwa już nic nie uratuje, musimy zdecydować się na rozwód. Jak to u was wyglądało, było dużo formalności, było to problematyczne? Zastanawiam się też nad stwierdzeniem nieważności małżeństwa. Znalazłam już adwokatów kościelnych na https://www.adwokatkoscielnypl/ od takich zadań. Ktoś z was tym się interesował?
Jeśli ciężki Ci sie pozbierać po rozstaniu to przeczytaj sobie wpis pani psycholog z Wetalk o tym jak poukładać sobie wszystko po rozstaniu, jak je zrozumieć. Bardzo rzeczowy artykuł, który mi bardzo pomógł.

kuchenne stoły i krzesła
ODPOWIEDZ