szczury

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
firt
Posty: 63
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:12

szczury

Post autor: firt »

Macie może problem ze szczurami? U nas zagnieździły się w zimę w piwnicy i to co zrobiły to istne pobojowisko. Niestety sami nie daliśmy sobie z nim rady, plus znaleźliśmy też truchła i no bez ekipy się nie obeszło. Do deratyzacji i dezynfekcji wezwaliśmy firmę Fumigacja Leader: Dezynsekcja i deratyzacja z Lubania https://e-leader.pl/uslugi-ddd/deratyzacja/. Oni profesjonalnie zajęli się naszym problemem, pracowali rzetelnie i mogę ich polecić naprawdę wszystkim.
Awatar użytkownika
czikorita
Posty: 230
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:48

Re: szczury

Post autor: czikorita »

Szczury były kłopotem, który dręczył nas od bardzo dawna. Brakowało nam pomysłów, aby pozbyć się tej zarazy - ale w końcu się udało. Zawiązaliśmy współpracę z firmą z Warszawy, dla której dezynsekcja czy deratyzacja to żaden problem! Mowa o https://www.insecta-dezynsekcja.pl/ .
Awatar użytkownika
Aga
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2020, 1:00

Re: szczury

Post autor: Aga »

Jakiś czas temu czytałam, dlaczego u as w lesie Kabackim jest tak dużo kleszczy. Właśnie podobno szczury są największym problemem, bo przenoszą - z dużych skupisk ludzkich. Dobrze, że w razie potrzeby mam kontakt z firmą GreenStyle http://greenstyle.com.pl (też z Warszawy) która specjalizuje się w DDD,
Awatar użytkownika
mezeusz
Posty: 45
Rejestracja: 16 cze 2020, 21:58

Re: szczury

Post autor: mezeusz »

My też mieliśmy problem ze szczurami i jednym skutecznym rozwiązaniem okazało się wezwanie profesjonalistów. W Stalowej Woli korzystaliśmy z usług Zakładu Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Marek Łuczak https://www.ddduslugi.info/ Solidni profesjonaliści, szybko uporali się z nieproszonymi gośćmi.
Luiśka

Re: szczury

Post autor: Luiśka »

Gryzonie w domu to duży problem. Sama na szczęście nigdy go nie miałam. Jednak przyjaciółka nie mogła się przez długi czas ich pozbyć. Nic nie pomagało ani pułapki, ani trutki. Dopiero odstraszacz szczurów pomógł się rozprawić z nimi raz na zawsze. Myślę, że warto zainwestować w taki sprzęt.
wacław

Re: szczury

Post autor: wacław »

Warto próbować wszystkiego, ale z doświadczenia wiem że takie odstraszacze z https://new-electric.pl/278-odstraszacz ... -i-gryzoni działają i posłużą dłużej niż innych marek. Warto wydać 100 zł na coś skutecznego i pozbyć się gryzoni na długo, domowe sposoby sa na chwilę...
Awatar użytkownika
lara
Posty: 145
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:32

Re: szczury

Post autor: lara »

Ja nie mialam problemu ze szczurami, a z pluskwami. Na całe szczęście, teraz wiele firm oferuje zwalczanie takich gryzoni i owadów. Polecam wam zwalczanie pluskiew - działają szybko, profesjonalnie a co najważniejsze - skutecznie. Nigdy niewiadomo, kiedy dotknie nas taki problem, więc polecam zapisać sobie namiar na tę firmę.
Awatar użytkownika
lara
Posty: 145
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:32

Re: szczury

Post autor: lara »

Jesli chodzi o zwalczanie szczurów, to już na wstępie wam mówię, że nie ma najmniejszego sensu działać na własną rękę. Stracie tylko czas i nerwy, bo żadne domowe sposoby nie będą w 100% skuteczne. Wiem co mówię, bo też to przerabialam. Ostatecznie i tak zdecydowałam się skorzystać z oefrty DDD usługi - panowie przyjechali bardzo szybko i poradzili sobie z problemem mega szybko.
ODPOWIEDZ