taksówka Kraków

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
wendon
Posty: 119
Rejestracja: 01 paź 2019, 21:19

taksówka Kraków

Post autor: wendon »

Z jakiej firmy taksówkarskiej najlepiej korzystać? Macie ulubioną? Która najtańsza?

tapczan fotel rozkładany
Awatar użytkownika
BeataBeaaa89
Posty: 80
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:29

Re: taksówka Kraków

Post autor: BeataBeaaa89 »

Jak jestem w Katowicach to zawsze korzystam z korporacji taksówkowej http://tele-taxikatowice.pl/ i moim zdaniem to jest najlepsza korporacja na śląsku. Z tą korporacją zawsze dojedziemy na czas i za super cenę.
Awatar użytkownika
llorna
Posty: 44
Rejestracja: 20 lip 2020, 10:27

Re: taksówka Kraków

Post autor: llorna »

Ja w Krakowie wybieram tylko taksówkę z korporacji Radio Taxi „DWÓJKI” http://taxi.krakow.pl/cennik/. Oni mają świetne ceny i do tego same przejazdy są szybkie, a przy tym bezpiecznie, Dużo z nimi jeździłam jak miałam kontuzjowaną nogę i zawsze przyjeżdżali szybko. Do tego kierowcy są sympatyczni, a sama jazda jest komfortowa, polecam.
Awatar użytkownika
warne
Posty: 93
Rejestracja: 19 lut 2020, 12:58

Re: taksówka Kraków

Post autor: warne »

Ja mam rodzinę w Krakowie, więc jak tylko tam przylatuję, to zamiast kłopotać ich na lotnisko, po prostu zamawiam taksówkę i jadę na miejsce :). Próbowałam już wielu korporacji, ale to z Radio Taxi 919 https://radiotaxi919.pl/ polubiłam się najbardziej. Oni mają bardzo dobre ceny, przejazdy są tanie, jazda jest szybka i konkretna, bo kierowcy omijają korki i nie przedłużają jazdy. No i kierowcy są sympatyczni, polecam.
Rysiów

Re: taksówka Kraków

Post autor: Rysiów »

Na południa kraju można również skorzystać z usług https://zamowtaxi.pl/. Podróże to super przygody, jednak niekiedy mogą sprawiać problemy. Szczególnie wtedy, kiedy nie mamy możliwości dostania się na dworzec lub lotnisko. Ktoś będzie musiał nas odstawić, bo nie zostawimy auta na parkingu (ktoś będzie musiał je odebrać), może poprosić kogoś ze znajomych? Tylko czy zawracać im głowę o tej porze... Albo trzeba łapać taksówkę, ale pytanie, czy się złapie... Znamy te problemy, dlatego oferujemy przejazdy zamawiane z dużym wyprzedzeniem, także na Balice i Pyrzowice , kurs można zarezerwować kilka dni wcześniej, nie musisz martwić się tym, że nie złapiesz wolnego auta.
ODPOWIEDZ