upadłość?

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
fabij
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwie 2020, 19:28

upadłość?

Post autor: fabij »

Znalazłem świetny artykuł o upadłości konsumenckiej i nowelizacji ustawy. polecam przeczytać wszystkim którzy rozważają ogłoszenie upadłości. Przeczytajcie ten artykuł
Awatar użytkownika
marta6767
Posty: 134
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:14

Re: upadłość?

Post autor: marta6767 »

No ciężka sprawa, na pewno tu nie można panikować, trzeba przyjać dobrą strategię na wyjście z długów. Na pewno nie zaciągać nowych... Może i pomoc adwokata tu będzie niezbędna. Warto też sprawdzić sobie ciekawe informacje o upadłości na stronie http://viavision.pl/na-czym-polega-i-cz ... sci-firmy/
Awatar użytkownika
weimann.jovani
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:42
Lokalizacja: Częstochowa

Re: upadłość?

Post autor: weimann.jovani »

Sądem właściwym do rozpoznania naszej sprawy jest sąd rejonowy – sąd gospodarczy w okręgu którego przebywamy i gdzie skupia się nasze centrum spraw życiowych. Jeżeli zatem naszym miejscem pobytu, gdzie pracujemy, mieszkamy etc. jest Częstochowa, to Sądem właściwym będzie Sąd Rejonowy w Częstochowie, Wydział Gospodarczy.________________________________________
upadłość konsumencka częstochowa
kąba

Re: upadłość?

Post autor: kąba »

Takie sprawy najlepiej od samego początku powierzać specjalizującej się w temacie kancelarii prawnej. Zerknij np. na kancelarię Lexa, wszystko poprowadzą, oddłużą i jeszcze zachowasz majątek
wąsik

Re: upadłość?

Post autor: wąsik »

Akurat wspomniana kancelaria lexa ma ogromne doświadczenie nie tylko w upadłościach ale tez ochronie majątku. Na stronie kancelarii https://kancelarialexa.pl/ macie opis ich działań i kontakt
Paweł

Re: upadłość?

Post autor: Paweł »

Sporo na ten temat znajdziesz na stronie https://pgng.pl/upadlosc-spolki-pierwsze-kroki/ . Ogłoszenie upadłości na pewno nie jest przyjemną sprawą, ale niejednokrotnie konieczną, aby uniknąć ogromnego i ciągle rosnącego zadłużenia.
kądziuk

Re: upadłość?

Post autor: kądziuk »

Jednak nie polecam samodzielnych działań w antywindykacji czy upadłości, zbyt skomplikowane są wymagania i procedury, szybko można stracić szansę na oddłużenie. lepiej skontaktować się z kancelarią lexa a ona w naszym imieniu zrobi wszystko, by finał był dla nas miły.
koczór

Re: upadłość?

Post autor: koczór »

Z tą upadłością to wcale łatwo może nie być, ale wydaje mi się, że jednak nie ma to jak dobra kancelaria. Fenix https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/ ma na przykład bardzo dobre podejście do klienta, ale również doskonale pomaga, jeśli chodzi o trudniejsze sprawy. Moja znajoma wyszła z nimi z kredytu frankowego.
styśka

Re: upadłość?

Post autor: styśka »

O kancelarii Lexa słyszałam już nie raz, podobno udaje im się uwolnić od długów większość osób, które im zaufają. Ja bym zleciła wstępna analizę finansowa, robią ja za free, potem zdecydujecie czy skorzystać z ich pomocy. Zachęcam
Radosław

Re: upadłość?

Post autor: Radosław »

Na Twoim miejscu bez zawahania zgłosił bym sie do https://www.oglosupadlosckonsumencka.pl/ Na 100% pomogą w takiej sytuacji.
Miłoszewski

Re: upadłość?

Post autor: Miłoszewski »

koczór pisze: ↑30 lis 2020, 19:19 Z tą upadłością to wcale łatwo może nie być, ale wydaje mi się, że jednak nie ma to jak dobra kancelaria. Fenix https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/ ma na przykład bardzo dobre podejście do klienta, ale również doskonale pomaga, jeśli chodzi o trudniejsze sprawy. Moja znajoma wyszła z nimi z kredytu frankowego.
Tez z usług tej kancelarii korzystaliśmy. Co prawda przy doradztwie związanym z kredytem we frankach ale to nie ma znaczenia. Najważniejsze, że mają całkiem niezłe podejście i do tematu i do samych klientów. Takie bardzo ludzkie. Bardzo nam odpowiadało to. Sytuacja była wystarczająco stresująca, więc fajnie jak kancelaria, przez swój profesjonalizm, nie dokładała nam jeszcze :) Sami wiecie jak to bywa. Tak naprawdę ważny jest wynik i ten był dla nas korzystny. I to się liczy.
Sławomir

Re: upadłość?

Post autor: Sławomir »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym zdecydowanie polecić usługi kancelarii KL Law Polska, którzy specjalizują sie m.in. w upadłość konsumencka komornik. Upadłość konsumencka ma na celu umorzenie zobowiązań dłużnika i oddłuzenie jeżeli jest to możliwe.
KarolinaĘ

Re: upadłość?

Post autor: KarolinaĘ »

Zwrócenie się o pomoc znacznie ułatwi sprawę gdyż ludzie zajmujący się tym na co dzień potrafią ocenić i przedstawić plan działania [url]https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/[/url. Czasami małymi krokami nawet z najbardziej beznadziejnej sytuacji przy ich wsparciu można wyjść zwycięsko.
łaga

Re: upadłość?

Post autor: łaga »

Tak naprawdę dużo rozmawiam z niektórymi na temat ogłaszania bankructwa, ale nie każdy jest na to gotowy i ja to rozumiem. Niektórzy jednak obawiają się, że to ich przerośnie finansowo. Stąd nie sprawdzają takich rzeczy jak wzory dokumentów do upadłości . A na stronie jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl mamy nie tylko takie wzory, ale i kursy pomagające zawalczyć o swoją finansową wolność. I to koszt do 200 razy mniejszy, niż wynajęcie prawnika.
smoła

Re: upadłość?

Post autor: smoła »

Jeśli materia związana z wnioskiem o upadłość was przerasta lub nie wiecie czy zgłoszenie wierzytelności przyniesie wam odpowiednie rezultaty, to skorzystajcie z pomocy kancelarii. Na przykład pod tym adresem: https://upadlosci-kancelaria.pl/zglosze ... losciowym/ kancelaria oferuje pomoc w całym tym procesie. Moim zdaniem warto podeprzeć się wiedzą i doświadczeniem kancelarii w tych kwestiach.
ODPOWIEDZ