Wesele w Folwarku Ruchenka

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Bogumiła
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 17:31

Wesele w Folwarku Ruchenka

Post autor: Bogumiła »

Cześć. Trafiłam jakiś czas temu na stronę Folwarku Ruchenka. Bardzo spodobała mi się ich oferta, bo właśnie w takim stylu chciałabym zorganizować przyjęcie weselne. Czy ktoś z was ma może jakieś opinie na temat tego miejsca?
Awatar użytkownika
Bozena-95
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2020, 19:46

Re: Wesele w Folwarku Ruchenka

Post autor: Bozena-95 »

Folwark Ruchenka to przecudowne miejsce! Byłam tam na przyjęciu i bawiliśmy się rewelacyjnie. Bardzo podoba mi się styl slow wedding, otoczenie natury to dodatkowy plus. Jeśli marzą Ci się niezapomniane chwile to tylko tam :)
Kaskkkka2

Re: Wesele w Folwarku Ruchenka

Post autor: Kaskkkka2 »

Super pomysłem jest zorganizowanie ślubu i wesela w plenerze. Tutaj https://naskrajnej.pl/2023/05/12/wyjatk ... nizowac-2/ znajdziecie dużo porad w tym temacie. Piękne ogrody, parki lub malownicze winnice stanowią doskonałe tło dla tego wyjątkowego momentu. Możliwość zaprojektowania własnego układu stołów i dekoracji pozwoli stworzyć niepowtarzalny klimat, który odzwierciedli charakter Młodej Pary. Goście będą mogli swobodnie spacerować po okolicznych terenach, co pozwoli na nawiązanie niezapomnianych relacji i skorzystanie z uroków natury.
Mośka

Re: Wesele w Folwarku Ruchenka

Post autor: Mośka »

Jak myślicie jakie kwiaty ślubne powinnam wybrać? Zdecydowałam że kolor przewodni to ciemny zielony. Uwielbiam róże więc białe różne na pewno się znajdą ale co więcej? Doradżcie coś co u was się sprawdziło.
ODPOWIEDZ