Wygodny materac do domu

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:07

Wygodny materac do domu

Post autor: deborah »

Hej, chciałabym kupić wygodny materac z kokosem do domu. Możecie mi polecić jakiegoś dobrego producenta?
ćwirka

Re: Wygodny materac do domu

Post autor: ćwirka »

Odpusc kokos i inne dodatki jak gryka itd bo to wylegarnia robactwa. Najlepsza jest pianka z lateksem albo sam lateks. My kupilismy taki https://materacyk.pl/produkt/materac-la ... model-ml1/ dla noworodka
Awatar użytkownika
asanka
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2019, 20:53

Re: Wygodny materac do domu

Post autor: asanka »

Wygoda to podstawa jeśli chodzi o wybór materaca. Ważne jest też to z czego jest wykonany, żeby się nie okazało, że po miesiącu czy dwóch nie da się na takim spać. Godne polecenia są zdecydowanie materace selene . Super jakość, komfort, najwyższej jakości surowce zastosowane. Takie materace są zdrowe dla kręgosłupa, a to ważne.
Awatar użytkownika
show
Posty: 62
Rejestracja: 12 sty 2020, 21:43

Re: Wygodny materac do domu

Post autor: show »

ćwirka pisze: ↑31 sty 2021, 10:04 Odpusc kokos i inne dodatki jak gryka itd bo to wylegarnia robactwa. Najlepsza jest pianka z lateksem albo sam lateks. My kupilismy taki / dla noworodka
również uważam, że lepiej wybrać materac piankowy. Może być również solidny materac sprężynowy. Najlepiej sprawdź jakiś sklep meblowy.
Kaśka

Re: Wygodny materac do domu

Post autor: Kaśka »

Odpowiedni materac jest podstawą! My od jakiegoś czasu użytkujemy materac z sovea i jesteśmy z niego zadowoleni. Termoelastyczny, bardzo wygodny. Idealnie dopasowuje się do sylwetki i zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa. W końcu mogę powiedzieć, że wysypiam się jak człowiek.
kłoska

Re: Wygodny materac do domu

Post autor: kłoska »

ćwirka pisze: ↑31 sty 2021, 10:04 Odpusc kokos i inne dodatki jak gryka itd bo to wylegarnia robactwa. Najlepsza jest pianka z lateksem albo sam lateks. My kupilismy taki https://materacyk.pl/produkt/materac-la ... model-ml1/ dla noworodka
popieram. tez zamawialam na tej stronie materac dla noworodka tylko inny model no i dla nas do sypialni fajny lateksowy :D

stoły sosnowe producent
Zosieńka

Re: Wygodny materac do domu

Post autor: Zosieńka »

Ja swój materac zamawiałam z sovea i super mi się sprawdza. Oddychający, antyalergiczny- co dla mnie było obowiązkowym punktem akurat, nie robią się żadne wgniecenia ani dziury. Gdy się na nim położę to czuć od razu że plecy odpoczywają. I mimo, że mają fajną możliwość zwrotu materaca gdyby ten jednak nie spełnił oczekiwań to ja już po pierwszej nocy wiedziałam, że sobie go zostawiam!:)
Andżela

Re: Wygodny materac do domu

Post autor: Andżela »

Zosieńka pisze: ↑26 kwie 2021, 19:06 Ja swój materac zamawiałam z sovea i super mi się sprawdza. Oddychający, antyalergiczny- co dla mnie było obowiązkowym punktem akurat, nie robią się żadne wgniecenia ani dziury. Gdy się na nim położę to czuć od razu że plecy odpoczywają. I mimo, że mają fajną możliwość zwrotu materaca gdyby ten jednak nie spełnił oczekiwań to ja już po pierwszej nocy wiedziałam, że sobie go zostawiam!:)
Ja właśnie niedawno zmieniałam materac i też od nich zamówiłam. Już mogę powiedzieć, że śpi się rewelacyjnie i niezamieniłabym tego materaca na nic innego;)
moniuś

Re: Wygodny materac do domu

Post autor: moniuś »

Szukałam ostatnio odpowiedniego , wygodnego materacu dla mojego dziecka aby mógł utrwalać swoje treningi w domu . Wybrałam model z tego sklepu sportowego tutaj https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... Sport.html . Zaleta zakupu jest darmowa dostawa do domu .
ODPOWIEDZ