wyprawka dla noworodka

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
gość

wyprawka dla noworodka

Post autor: gość »

Drogie mamy! Jestem na etapie kompletowania wyprawki dla swojego synka, termin na połowę sierpnia. I powiem szczerze lekko zgłupialam... to moje pierwsze dziecko i im dłużej szukam np kocyka w necie, tym więcej pojawia się możliwości i nie wiem już czym co się różni, co będzie lepsze i co wybrać. Pomóżcie! Jakie kupić prześcieradła i ile sztuk? Chodzi mi o materiał. Jaki kupić rożek? Może lepiej kupić zwykły bawełniany? Trzecia sprawa: kocyk:) wystarczy jeden czy lepiej odrazu kupić np 2? Jaki materiał wybrać np do wózka na okres właśnie lata? Sporo propozycji znalazłam na stronie sklepu https://baby-stars.pl/ ale jak pisałam, nie wiem na czym się skupić... Pomożecie?
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: wyprawka dla noworodka

Post autor: modny »

Oczywiście sama wyprawka dla dziecka jest czymś niezwykle ważnym, ale moim zdaniem i tak najwięcej zależy od samego wychowania. Muszę przyznać, że ja również jak przeczytałem artykuł https://whisbear.com/pl/blog/jak-nie-po ... -i-reszta/ to mam nadzieję, że u mnie w domu nie pojawi się konflikt pokoleniowy.
Awatar użytkownika
franka
Posty: 67
Rejestracja: 10 wrz 2020, 12:26

Re: wyprawka dla noworodka

Post autor: franka »

Ja miałam sporo radochy ale i wzruszeń jak rozpoczynałam kompletowanie wyprawki dla swojego maluszka. Ale może każda przyszła matka tak ma :P Z tą wyprawką to sporo rzeczy udało mi się zakupić na https://www.szipszop.pl/ubranka/wyprawka , dzięki temu wszystko pasowało do siebie a i fundusze wcale mnie nie zmartwiły na samym końcu.
łucjaa

Re: wyprawka dla noworodka

Post autor: łucjaa »

Przygotowywanie wyprawki jest naprawdę bardzo miłe. Ostatnio nawet kupiłam: wyprawka dla wcześniaka rozm 50 biała i jest cudowna. Materiał ma bardzo delikatny co jest ważne by nie powodował żadnych podrażnień. Jeśli macie w planach robić wyprawkę to tutaj najlepiej jest zrobić zamówienie, będziecie na pewno zadowolone
Ewuś28

Re: wyprawka dla noworodka

Post autor: Ewuś28 »

gość pisze: ↑11 maja 2021, 9:37 Drogie mamy! Jestem na etapie kompletowania wyprawki dla swojego synka, termin na połowę sierpnia. I powiem szczerze lekko zgłupialam... to moje pierwsze dziecko i im dłużej szukam np kocyka w necie, tym więcej pojawia się możliwości i nie wiem już czym co się różni, co będzie lepsze i co wybrać. Pomóżcie! Jakie kupić prześcieradła i ile sztuk? Chodzi mi o materiał. Jaki kupić rożek? Może lepiej kupić zwykły bawełniany? Trzecia sprawa: kocyk:) wystarczy jeden czy lepiej odrazu kupić np 2? Jaki materiał wybrać np do wózka na okres właśnie lata? Sporo propozycji znalazłam na stronie sklepu baby-stars.pl ale jak pisałam, nie wiem na czym się skupić... Pomożecie?
W przypadku kocyków ważny jest materiał, najlepiej wybrać taki aby nie podrażniał dzidziusia. Na stronie sklepu internetowego agbo.com.pl znajdziesz wysokiej jakości kocyki wełniane dla niemowląt. Korzystałam z nich podczas pierwszej wyprawki mojego dzidziusia i dobrze je wspominam.
ODPOWIEDZ