Paznokcie a sport

W zdrowym ciele zdrowy duch! Rozmawiamy o sposobach na dobrą kondycję, zbieramy informacje o eventach sportowych, sklepach ze sprzętem i dobrymi, zdrowymi przepisami.
Justy

Paznokcie a sport

Post autor: Justy »

Jak to łączycie? Ja jestem typem sportowca odkąd pamiętam - lubię biegać, gram w siatkówkę, jeżdżę na rowerze. I jakoś nigdy nie łączyło mi się to z długimi, pomalowanymi paznokciami. Ale od jakiegoś czasu używam produktów z Victoria Vynn https://victoriavynn.com - ich lakiery hybrydowe są najlepsze. Wprawdzie nadal moje paznokcie nie są długie, ale mam piękne kolory :)
hału090tka

Re: Paznokcie a sport

Post autor: hału090tka »

Ja akurat nie mam z tym problemu, bo sporty, które uprawiam są łaskawe dla moich paznokci - regularnie jeżdżę na rowerze i rolkach. :) Natomiast jeśli ktoś ma problem z dłońmi i paznokciami podczas uprawiania sportów to może warto zaopatrzyć się w różnego rodzaju ochraniacze, które pomogą uniknąć ewentualnych uszkodzeń? Polecam przejrzeć stronę sklepu RoweryRolki.pl z Krakowa: https://roweryrolki.pl/pol_m_KASKI-I-OC ... E-304.html gdzie można znaleźć bardzo fajne, porządne rękawiczki, kaski i inne typy ochraniaczy. Coś na pewno się przyda - bezpieczeństwo przede wszystkim! :)
sami944

Re: Paznokcie a sport

Post autor: sami944 »

Justy pisze: ↑01 paź 2021, 7:55 Jak to łączycie? Ja jestem typem sportowca odkąd pamiętam - lubię biegać, gram w siatkówkę, jeżdżę na rowerze. I jakoś nigdy nie łączyło mi się to z długimi, pomalowanymi paznokciami. Ale od jakiegoś czasu używam produktów - ich lakiery hybrydowe są najlepsze. Wprawdzie nadal moje paznokcie nie są długie, ale mam piękne kolory :)
Z odżywek, to moim zdaniem super działa Eveline Care & colour 6w1 - korzystam od dosyć dawna, nie ma żadnych problemów, paznokcie są w na prawdę idealnym stanie i właśnie o taki efekt chodziło. Tylko dbajcie o nie i zabezpieczajcie przed tym, co faktycznie może je zniszczyć.

Obrazek
ODPOWIEDZ