Strona 1 z 1

Urodziny dla dzieci - co zaplanować?

: 12 mar 2020, 14:08
autor: Leokadia
Macie jakieś rady?
Jak zaplanować takie urodziny dla dzieci?
Tutaj https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta/urodziny/ widziałam coś takiego.
Może warto skorzystać z pomocy profesjonalistów organizujących takie eventy?

Re: Urodziny dla dzieci - co zaplanować?

: 02 paź 2020, 17:40
autor: waza
Ja właśnie będę organizowała dla mojej córki roczek Sklep internetowy https://happenings.pl z tego co widziałam oferuje fantastyczne dekoracje i gadżety właśnie na taką okazję ;) Polecam się tam rozejrzeć, jeśli przed Wami również pierwsze urodziny malucha ;)

Re: Urodziny dla dzieci - co zaplanować?

: 06 paź 2020, 11:24
autor: Cziczi
Zabawki dla dziecka ale też plecak dla pracowników szkoły udało mi się znaleźć w internecie.

Re: Urodziny dla dzieci - co zaplanować?

: 09 paź 2020, 14:51
autor: irkaa
Warto pomyśleć o organizacji urodzin na świeżym powietrzu, będzie zawsze zdrowiej no i będziesz miała wszystkich na oku. Smakołyki możesz sama przyrządzić, ewentualnie zamówić tort itp. Ale już takie rzeczy jak balony, wstążki czy ogólnie dekoracje to spokojnie możesz na https://godanparty.pl/ wszystko znaleźć.

funkcjonalny dom

Re: Urodziny dla dzieci - co zaplanować?

: 22 lis 2020, 17:47
autor: baśka
Moja znajoma zorganizowała dzieciom mały pokaz fajerwerków. Dzieci były wniebowzięte, tak świetnie to było zaplanowane. Warto zwrócić uwagę by takie produkty miały wszelkie niezbędne certyfikaty, dlatego jeśli sami myślicie o czymś podobnym, to wybierzcie fajerwerki zielona góra od Firmy Jorge. Super jakość!

Re: Urodziny dla dzieci - co zaplanować?

: 09 cze 2021, 11:58
autor: łukasz
Nie ulega wątpliwości, iż w tym wypadku tort jest obowiązkową inwestycją. Osobiście zawiązałam współpracę z krakowską cukiernią https://www.pracowniacukiernicza-krakow.pl/oferta/torty , która to zrealizowała dla nas tort na zamówienie. Piękny i smakowity, całkowicie przypasował dzieciakom. :)

Re: Urodziny dla dzieci - co zaplanować?

: 14 cze 2021, 0:01
autor: monka
Najważniejsze są prezenty. Może w tym okresie tornister szkolny dla pierwszoklasisty ? Mój syn od początku nosi wygodny plecak/tornister, teraz w 7 klasie dostał dopiero nowy, ale tej samej firmy - plecak szkolny dla chłopca to najważniejszy wybór, jeśli tworzycie całą wyprawkę szkolną, więc z propozycji korzystajcie.

Re: Urodziny dla dzieci - co zaplanować?

: 18 cze 2021, 7:17
autor: liść
Myślę, że najważniejsze są prezenty! :) Jeżeli nie macie pomysłu na prezent, to może książka sprawdziłaby się dobrze w tej roli? Tutaj : https://www.taniaksiazka.pl/dziewczyna- ... 39208.html możecie zakupić wiele ciekawych tytułów w niskich cenach, sądzę, że z pewnością wybierzecie coś odpowiedniego..

Re: Urodziny dla dzieci - co zaplanować?

: 27 lip 2021, 21:51
autor: Andża
Dzieciaki kochają wszystko co słodkie. Wszystko im się podoba jeśli jest "jakieś". Zerknijcie na propozycję Chocolissimo tam maja super ofertę czekoladowych wyrobów o róznych kształtach, kolorach i smakach. Myśle ze ich propozycja sprawi że kazde urodziny dziecka beda superowe.