Strona 1 z 1

pozycjonowanie Kraków

: 20 mar 2020, 12:17
autor: magdap
Cześć, szukam firmy, która oferuje usługi takie jak pozycjonowanie Kraków. Być może ktoś z Was mógłby mi kogoś polecić?

Re: pozycjonowanie Kraków

: 23 mar 2020, 11:07
autor: nowelove
Ja moge polecic dobra firme, ktora ma w swojej ofercie o wiele wiecej niz samo pozycjonowanie- http://marketingowcy.com.pl/ zajmuja sie przede wszystkim opracowywaniem strategii marketingowej, analizuja i ustalaja, w jakich miejscach marka powinna byc najbardziej aktywna, jakimi mediami sie poslugiwac i w jaki sposob komunikowac sie z uzytkownikami

Re: pozycjonowanie Kraków

: 01 cze 2020, 1:14
autor: kokoszka
Kochana a sprawdz sobie opcje marketingu szeptanego - ja korzystalam z pomocy firmy http://szepczemy.pl/ ktora ma lata doswiadczenia na rynku, udalo nam sie naprawde szybko i skutecznie rozpromowac nowe produkty, dzieki czemu rowniez szybko zbudowalismy pozytywny wizerunek firmy :)

Re: pozycjonowanie Kraków

: 25 sie 2020, 9:34
autor: waza
Takie pozycjonowanie lokalne jest w sumie bardzo dobrym sposobem na promocję i reklamę własnej firmy ;) Na stronie internetowej https://advist.pl/uslugi/pozycjonowanie-bialystok/ macie dokładnie wytłumaczone, jakich korzyści można się spodziewać, decydując się na taką usługę, na przykład w firmie AdVist. Polecam ;)

Re: pozycjonowanie Kraków

: 26 sie 2020, 18:17
autor: braver
Nie umniejszam pozycjonowaniu, bo jest ono bardzo ważne jeśli chcemy pozyskać wysoką pozycję w google. Jednak nie możemy swoich działań marketingowych opierać tylko o to narzędzie, gdyż na pewno nie uzyskamy takiego efekty jakbyśmy chcieli w postaci dużo większej ilości klientów. Reklamę trzeba dywersyfikować i dopasowywać do określonych celów o czym mowa na blogu http://adrenalinemd.pl/ . Polecam poczytać o tym, naprawdę warto

Re: pozycjonowanie Kraków

: 12 paź 2021, 20:06
autor: anakowa
Zależy jaką konkretnie działalnością się zajmujesz, czasami wystarczy wybrać pozycjonowanie lokalne, na przykład gdy działasz w branży gastronomicznej czy również budowlanej ale na ściśle określonym terenie, wtedy istotne jest pozyskanie klientów tylko z danego obszaru. Zajrzyj na stronę https://backlink24.pl/blog/seo/skuteczn ... ie-lokalne i dowiedz się więcej na ten temat, może takie rozwiązanie będzie dla Ciebie korzystniejsze, nie tylko pod względem finansowym.