Strona 1 z 1

Gdzie na terapię uzależnień?

: 02 kwie 2020, 8:15
autor: klaudyna
Hej, szukam zaufanej poradni teraputycznej w Łodzi, w której leczą uzależnienie od alkoholu. Przede wszystkim zależy mi na dyskrecji. Kogo polecacie?

Re: Gdzie na terapię uzależnień?

: 30 kwie 2020, 19:45
autor: Gustawa_96
Mnie pomogli terapeuci w http://www.poradniasalomon.pl/. To ludzie, dla których liczy się przede wszystkim dobro pacjenta. Nie oceniają, wysłuchają i pomogą, oczywiście jeśli będzie się z nimi współpracować :)

Re: Gdzie na terapię uzależnień?

: 01 cze 2020, 2:13
autor: papier
Jeśli chcemy pokonać nałóg alkoholowy to będzie to kosztowało nas nieco wysiłku. Na https://prozdrowotni.pl/jakiej-pomocy-u ... koholikowi zobaczcie jak taki proces wygląda. Podstawa to detoks alkoholowy. Jest on niezbędny, ponieważ nadużywanie alkoholu potrafi mocno wyniszczyć organizm i pozbawić go witamin oraz elektrolitów. Zaleca go jednak specjalista i pod jego okiem jest on wykonywany.

Re: Gdzie na terapię uzależnień?

: 01 lip 2020, 21:38
autor: kokoszka
Do Wisly do Osrodka Tratwa. Sama mialam problem z narkotykami, zaczelo sie od miekkich, potem wpadalam coraaz glebiej i glebiej.. w koncu rodzice wyslali mnie do Tratwy. Poczatkowo negatywnie i buntowniczo nastawiona zmienialam swoje podejscie za sprawa zajec i terapii. Do dzis jestem wdzieczna calej ekipie :)

Re: Gdzie na terapię uzależnień?

: 02 lip 2020, 6:34
autor: kaktusowa
Myślę że najlepiej na terapię uzależnień udać się do znanego i rekomendowanego ośrodka takiego jak ten https://wolmed.pl w Dubiach koło Bełchatowa. Jest tu w pełni indywidualny program leczenia dostosowany do możliwości pacjenta i dobra, całodobowa opieka medyczna oraz pomoc psychologów i psychiatrów

Re: Gdzie na terapię uzależnień?

: 24 wrz 2020, 19:05
autor: Sonka
Jeżeli szukasz dobrego ośrodka w którym Ci pomogą to weź pod uwagę Detoks Fenix. Jest to jeden z najstarszych ale i najlepszych ośrodków w Polsce który oferuje szerokie spektrum leczenia począwszy od detoksu aż po leczenie farmakologiczne. Każdy przypadek jest analizowany a terapia jest dopasowana indywidualnie. Ośrodek godny polecenia ponieważ pracują w nim doskonali specjaliści.

Re: Gdzie na terapię uzależnień?

: 12 mar 2021, 14:11
autor: braver
W razie gdyby terapia w takim profesjonalnym ośrodku nie dawała pożądanych rezultatów ( bo i tak niestety czasem się dzieje) to wówczas esperal Pułtusk może pomóc. Mam na myśli zabieg wszywania tego leku wykonywany w tym mieście. Poczytajcie sobie o tym, warto rozważyć to rozwiązanie

Re: Gdzie na terapię uzależnień?

: 16 paź 2021, 16:01
autor: Magdalena
Nie wiem dlaczego większość osób decyduje się na terapię. Obecnie występuje wiele metod leczenia alkoholizmu. Większą efektywnością wykazuje się np. zaszycie alkoholowe. Polecam poczytać o tym rozwiązaniu na https://esperalpoznan.pl/esperal-wszywk ... zyn-turek/. Stosowanie wszywki alkoholowej z Esperalem stanowi bardzo trafione uzupełnienie psychoterapii i leczenia – niezbędnego w procesie leczenia choroby alkoholowej. Z tego powodu warto rozważyć jej implantację.