Strona 1 z 1

Wypożyczalnia aut Kraków

: 18 cze 2020, 23:33
autor: anulka30
Czy wypożyczacie auta dostawcze jak potrzebujecie podczas remontów itp? Widziałam ciekawą ofertę na https://bziuk.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow i sama zastanawiam się nad wypożyczeniem do przeprowadzki i samemu przewozić powoli wszystko niż wszystko na szybko.

Re: Wypożyczalnia aut Kraków

: 23 cze 2020, 22:33
autor: monka
Bardzo mi przykro, ale nie jestem w stanie polecić Ci niczego z Krakowa. W zamian za to polecam zapoznać się z ofertą wypożyczalni ze strony: https://www.wynajmij-samochod.eu/ , która ma siedziby w innych miejscach Polsce. Oferta jest warta uwagi ze względu na ceny i szeroki wybór aut.

Re: Wypożyczalnia aut Kraków

: 16 wrz 2020, 19:34
autor: Gustavo
Jeżeli szukacie fajnej oferty wynajmu aut, to polecam zajrzeć do wypożyczalni Abacus https://www.abacuscars.pl/wynajem-aut-na-dni . Mają bardzo szeroki wybór i przystępne ceny, a do tego oddziały niemal w całej Polsce. Wielokrotnie korzystałem z ich usług i jestem mega zadowolony.

Re: Wypożyczalnia aut Kraków

: 17 wrz 2020, 20:35
autor: waza
A czy kojarzycie może taką wypożyczalnię samochodów https://omt-wypozyczalnia-samochodow.pl/ z Tarnowa? Widziałam, że można tam wynająć nie tylko auta osobowe, ale także dostawcze, a nawet busy ;) Ceny nie są wygórowane, więc jeśli jesteście z tych okolic, to polecam ;)

Re: Wypożyczalnia aut Kraków

: 01 paź 2020, 20:13
autor: Lejla83
Mnie zawsze zastanawiało, jaką karę można ponieść za uszkodzenie samochodu wypożyczonego i akie to są koszty. Odpowiedź znalazłam tutaj https://beep.rent/faq/uszkodzenie-samoc ... pozyczalni. Okazuje się, że są wypożyczalnie, które nie wyciągają srogich konsekwencji, pod warunkiem, że kierowca nie był pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Re: Wypożyczalnia aut Kraków

: 02 paź 2020, 23:33
autor: seven_sins
Polecam skorzystać z usług wypożyczalni https://flexrent.pl/ , gdyż zdecydowanie oferuje konkurencyjne ceny. Jest też duży wybór aut, wszystkie wysokiej klasy i zadbane. Będziesz zadowolona