Strona 1 z 1

Gotowanie

: 23 lip 2022, 12:34
autor: Florentyn
Słuchajcie, czy Wy też macie tak, że macie swoje ulubione garnki, w których najbardziej lubcie gotować? Jakiś czas temu kupilismy sobie nowe garnki, które naprawdę bardzo lubię - konkretnie chodzi o garnki pod indukcję https://gerlach.pl/garnki-indukcyjne postawiliśmy na renomowaną firmę Gerlach i faktycznie był to bardzo dobry pomysł, bo świetnie się gotuje.

Re: Gotowanie

: 03 mar 2023, 19:09
autor: Magiczna
Oczywiście zgadzam się z tym. Posiadanie w swojej kuchni wysokiej jakości garnków, patelni i sprzętu agd, będzie miało wpływ na smak gotowanych potraw. W dzisiejszych czasach można zaobserwować nawet na mediach społecznościowych jak wielu z nas zainteresowało się tym tematem. Nie ma się co dziwić bo w dłuższej perspektywie jesteśmy w stanie na tym dużo zaoszczędzić. Wystarczy porównać cenę składników z ceną gotowego dania, odejmując czas na przygotowanie. Zresztą możemy szukać przepisów jakie przygotujemy do godziny czasu np. https://uwielbiam.pl/przepis/zupa-szcza ... i-chrzanem to uniwersalny pomysł. Z pewnością przyda się też przy okazji nadchodzących świąt wielkanocnych.

Re: Gotowanie

: 04 paź 2023, 16:05
autor: Sławomir346
Uwielbiam gotować, spędzać czas w mojej kuchni i zwracam ogromna uwagę na jakość produktów spożywczych, z których korzystam. Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://dailyinfo.pl/zapach-i-smak-la-d ... o-powrotu/ .