Strona 1 z 1

Re: Polska pościel?

: 18 sie 2020, 12:56
autor: Tornados
Też zwracam uwagę żeby kupować kiedy się da polskie wyroby :) a jeśli chodzi o pościele to mi akurat najbardziej odpowiadają bawełniane, choć ta akurat roślina w Polsce z wiadomych względów nie może być uprawiana, natomiast kilka polskich producentów specjalizuje się w produkcji pościeli właśnie bawełnianej.

W sklepie Bellastoria dostaniesz pościele od kilku polskich producentów, zerknij https://www.bellastoria.pl/posciel-bawelniania-160x200

Re: Polska pościel?

: 19 sie 2020, 7:33
autor: Marels
Jeżeli chodzi o wybór wyjątkowych propozycji w zakresie pościeli to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez - https://jmproducent.pl/komplety-poscieli/ gdzie znajdziecie mnóstwo świetnych propozycji jeśli chodzi o pościel w różnych rozmiarach, kolorach, wzorach i wielu innych. Jestem przekonana, że akurat w ich przypadku podejmiecie dobrą decyzję zakupową i co również ważne w końcu dobrze zaczniecie się wysypiać w mięciutkiej i przyjemnej pościeli.

Re: Polska pościel?

: 23 wrz 2020, 19:22
autor: Oja
Kiedy kompletowałam wyposażenie sypialni natknęłam się filmik yt o pościeli lnianej. Zaciekawiło mnie to i zaczęłam szukać. Był tam nawet podany link do polskiej firmy szyjącej taką pościel. Niestety, w Polsce odbywała się tylko produkcja tej pościeli, bo len był zza granicy. Podobnie nie da się zdobyć polskiego lnu. No i tak jest z wieloma rzeczami. To przykre, ale takie są realia.

osiedle jarzynowe tarnów

Re: Polska pościel?

: 14 wrz 2021, 10:46
autor: Ewiśka
W mojej opinii zdecydowanie najpiękniejszymi propozycjami w zakresie pościeli wyróżnia się sklep Loomframe https://loomframe.com/kategoria/komplety-poscieli/ które dostępne są w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów i z ich pomocą będziecie mogli liczyć na świetne wykonanie, bardzo dobre ceny oraz profesjonalne wsparcie obsługi podczas realizacji zamówienia.