Strona 1 z 1

Żywotne schody?

: 19 lut 2021, 1:32
autor: Romana
Cześć :)
Czy wy też uważacie, że schody z drewna należą do najbardziej żywotnych? Właśnie dlatego zastanawiam się, czy nie zamówić takich schodów z krakowskiej stolarni modrzew.pl. Wiecie coś na jej temat? Możecie polecić?

Re: Żywotne schody?

: 19 lut 2021, 9:23
autor: Zygmunt1976
Według mnie i wielu innych klientów najlepszej jakości schody drewniane w Krakowie kupisz właśnie w zakładzie stolarskim Modrzew. Zalety ich wyrobów można by wymieniać bez końca. Ja w każdym razie z zakupów jestem w pełni zadowolony i serdecznie polecam.

Re: Żywotne schody?

: 16 kwie 2021, 23:04
autor: Jędruś
Ważnym elementem w każdym domu są schody i można powiedzieć że są jego sercem. Ta firma https://www.kobamet.pl/ wykona schody ze stali nierdzewnej. Sama zastanawiam się dodatkowo nad połączeniem stali nierdzewnej ze szkłem ale jeszcze pomyślę. Takie schody wytrzymają długie lata bez żadnego uszczerbku więc warto je mieć.

Re: Żywotne schody?

: 26 kwie 2021, 17:00
autor: aśko
Ja uważam, że warto zobaczyć schody nowy sącz na https://www.inoxal.pl/schody Inoxal ma świetną ofertę i atrakcyjne ceny. Myślę, że bez problemu zrobią dla ciebie solidne i żywotne schody. Sama chyba skorzystam z oferty tej firmy jak już zaczniemy budowę.

Re: Żywotne schody?

: 23 lip 2021, 20:59
autor: Mikołaj77
Schody z drewna są znakomitym wyborem. Na tle innych rozwiązań wyróżniają się pięknym wyglądem, wieloletnią trwałością oraz wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dla mnie drewniane schody w ubiegłym roku wykonała firma http://zpduscimow.pl/oferta/ i jestem z nich bardzo zadowolony.

Re: Żywotne schody?

: 05 sie 2021, 13:49
autor: Gość
Nie tylko drewniane schody są żywotne, ja mam spiralne schody z https://www.dolle.com.pl/ i też nie narzekam na ich konstrukcję. Dzięki tym schodom przynajmniej mam sporo przestrzeni. Konstrukcja jest metalowe, a schodki drewniane. To połącznie dobrze wygląda, schody są stabilne także nie trzeba się martwić, że się będą chwiać czy coś.

Re: Żywotne schody?

: 14 sie 2021, 17:39
autor: mileś
Na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://skladydrzewne.pl/oferta/tarcica ... a/sapelli/ . Między innymi w ofercie maja tarcicę egzotyczną, która nadaje się również na schody. Myślę, że warto się tam rozejrzeć i wybrać rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb i oczywiście możliwości finansowych.