Strona 1 z 1

Organizacja urodzin

: 27 lut 2021, 9:36
autor: waza
Witajcie,
czy organizowaliście kiedykolwiek sami urodziny? I jak Wam poszło? Gdzie kupiliście różnego rodzaju dekoracje, na przykład balony? Ja ostatnio widziałam, że można je niedrogo zamówić w sklepie internetowym https://happenings.pl/balony-na-urodziny. Czy ktoś z Was miał z nim może do czynienia?

Re: Organizacja urodzin

: 12 maja 2021, 15:19
autor: mośka
Jeśli zdecydujecie się na organizację urodzin na świeżym powietrzu to warto pomyśleć o dodatkowych atrakcjach w postaci dmuchanych placów zabaw czy trampolin. Dla dzieci to ogromna frajda :) jeśli szukacie sprawdzonej firmy to warto zapoznać się z ofertą http://www.kraina-zabaw.com.pl/wynajem- ... urobungee/. Można tu liczyć na indywidualne podejście do klienta, ceny też są bardzo atrakcyjne.

Re: Organizacja urodzin

: 17 cze 2021, 15:39
autor: Kłoska
Jeżeli do organizacji urodzin będziecie również szukali dobrej jakości elementów dekoracyjnych jak balony, peruki, naszyjniki itd. to w mojej opinii zdecydowanie warto sprawdzić ofertę przygotowaną przez sklep internetowy https://decomaxparty.pl/259-balony-na-18-urodziny gdzie znajdziecie mnóstwo propozycji i motywów. Ja jestem mega pozytywnie zaskoczona, bo wszystko czego szukałam zostało kupione. Życzę udanych urodzin i też sprawienia niespodzianki. Z takimi dodatkami na pewno będzie ten zamierzony efekt Wow!!

Re: Organizacja urodzin

: 18 cze 2021, 7:12
autor: igła
Na prezent podaruj jakąś ciekawą książkę jak na przykład ta https://www.taniaksiazka.pl/perska-niep ... 30733.html Bardzo ciekawa pozycja , ale na stronie sklepu oczywiście mają wiele innych propozycji z różnych gatunków literackich.. Ceny są niskie, a dostawa szybka.