Strona 1 z 1

Warto mieć pościel z flaneli?

: 13 maja 2019, 10:54
autor: Leokadia
Co o tym sądzicie?
Warto mieć pościel z flaneli?
Poszperałam trochę i tutaj https://www.bellastoria.pl/posciel-flanelowa znalazłam coś takiego.
Może warto wziąć taką pod uwagę?
Ktoś ma?
Jak się sprawdza?

Re: Warto mieć pościel z flaneli?

: 14 maja 2019, 8:28
autor: magda ponto
Może jakiś spec się tu odezwie? Ja tam się niezbyt znam.

Re: Warto mieć pościel z flaneli?

: 28 paź 2019, 22:32
autor: rei
Czy ja wiem.... Ja najbardziej wolę pościel bawełnianą, ponieważ wtedy ciało dobrze oddycha. Po za tym taka pościel jest naprawdę komfortowa. Z taką flanelową nie miałam specjalnie do czynienia, także trudno mi się wypowiedzieć. Chociaż wydaje mi się, że bawełniana będzie najlepsza. Zobacz taką:
Obrazek

źródło: https://posciel.to/posciel-140x200

Re: Warto mieć pościel z flaneli?

: 03 lis 2019, 16:11
autor: TodEk
A może warto jednocześnie zastanowić się nad wyborem wysokiej jakości propozycji pościeli bawełnianych? Jeśli znajdziecie wolną chwilę to warto zajrzeć na https://mumla.pl/ ponieważ udało im się przygotować szeroką gamę wysokiej jakości propozycji co do wzorów, ale również wymiarów tak aby i dzieci miały odpowiednią dla siebie. Tym bardziej, że na jesień również wprowadzili kilka nowości m.in "Liście Dębu"

Re: Warto mieć pościel z flaneli?

: 03 lis 2019, 23:10
autor: Liwka
Zależy co kto lubi, ja akurat nie jestem fanką, ale wiem, że są osoby, którym w pościeli z flaneli szczególnie zimą śpi się najlepiej. Ja pościel (ale też ręczniki i prześcieradła) kupuję od jakiegoś czasu w AWAKraków https://www.awakrakow.pl pościel jest bardzo dobrej jakości, z grubego, trwałego materiału. Mnie przekonuje :)

Re: Warto mieć pościel z flaneli?

: 18 paź 2021, 10:07
autor: Iśka
Jednocześnie warto zwrócić uwagę na propozycje przygotowane przez sklep online https://loomframe.com/ udało im się zestawić szeroki wybór wzorów, rozmiarów i do tego są to moje ulubione pościele bawełniane świetne w dotyku, ciepłe i do tego dostępne w naprawdę szerokiej gamie propozycji jak na przykład "Jasnoszary komplet pościeli bawełnianej" Pozdrawiam serdecznie!