Strona 1 z 1

Brak pomysłu na salon

: 07 lis 2019, 11:59
autor: Leokadia
Szukam jakichś inspiracji jak zaaranżować salon.
Tutaj https://www.awconstruction.pl/blog/pomysly/ widziałam takie pomysły na remont, więc może coś wyłowię z tego.
Chętnie zerknę też na podpowiedzi od was.
Gdzie jeszcze warto szukać takich wskazówek?
Co wam pomogło z remontem salonu?

Re: Brak pomysłu na salon

: 17 mar 2020, 9:36
autor: stylowo
Myślę, że w salonie dobrze sprawdzą się lustra. Warto umieścić lustro naprzeciw okna, będzie wtedy odbijało światło co da bardzo ciekawy efekt. Lustro możemy umieścić nad komodą, lub w innych dowolnym miejscu. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://aluramy.pl/lustra. Można tam zamówić lustro jakie chcemy w takim jak planujemy kształcie i rozmiarze(lustra prostokątne, kwadratowe i owalne). Myślę, że to ciekawa oferta.

Re: Brak pomysłu na salon

: 12 cze 2020, 16:53
autor: Sonka
Jako, że mieszkam w bloku i mój salon nie jest takich rozmiarów jakich bym chciała musiałam się sporo nakombinować, żeby znaleźć wolną przestrzeń i maksymalnie go powiększyć. Zastosowałam więc efekt iluzji podpatrzony na zagranicznych stronach związanych z aranżacją wnętrz i postawiłam na tapety 3d. Efekt nieziemski - salon optycznie się powiększył a całość wygląda zjawiskowo znajomi nie mogą wyjść z podziwu : ) Ciekawe tapety z efektem 3d znalazłam na stronie https://dobretapety.pl/tapety-z-efektem-3d .

Re: Brak pomysłu na salon

: 12 cze 2020, 19:54
autor: brysma
Ja zawszę lubię oglądać nowe pomysły na wnętrza. Od lat niezmiennie podoba mi się czerwona cegła w salonie i w zeszłym roku sobie taką jedną ścianę zrobiliśmy :). Cegłę rozbiórkową kupiliśmy ze sklepu Aris w Krakowie https://sklep-aris.pl/. Co najlepsze ta sama firma później zajęła się wykonawstwem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak sobie poradzili, są profesjonalni i poszło im to bardzo sprawnie, w dodatku całość w korzystnej cenie, polecam.

Re: Brak pomysłu na salon

: 18 lip 2020, 23:26
autor: monka
Ciężko jest cokolwiek doradzić, ale jak już znajdziesz jakąś inspirację, to na pewno będziesz szukać jakiś ciekawych dekoracji do salonu. W takim przypadku na pewno świetnie sprawdzą się poduszki ozdobne dostępne na stronie: http://poduszkowiec.pl . Są tanie i dobrej jakości.