Strona 1 z 1

Microblading szkolenie

: 14 gru 2019, 16:05
autor: idisbalance
Microblading szkolenie, kurs makijażu permanentnego, indywidualny kurs handtap brows metoda piórkowa, specjalistyczne szkolenie to unikalny kurs nauki metody piórkowej, która pozwala uzyskać maksymalnie naturalne efekty w pigmentacji brwi. Co bardzo istotne, technika ta jest łatwiejsza od tradycyjnych metod i pozwala wykonywać makijaż trwały bez rysunku wstępnego.

Re: Microblading szkolenie

: 27 gru 2019, 15:34
autor: Chipsu
Na pewno są tutaj już takie tematy. Użyj wyszukiwarki, na pewno coś znajdziesz.

Re: Microblading szkolenie

: 27 gru 2019, 18:34
autor: waza
A skoro już o kursach kosmetycznych mowa, to czy ktoś z Was brał może udział w szkoleniu kosmetycznym organizowanym przez firmę szkoleniową Kar Group, której oferta jest dostępna na stronie http://szkolenia-kargroup.eu/kurs-kosmetyczka/? I jak wrażenia? Warto się u nich na takie szkolenie zapisać?

Re: Microblading szkolenie

: 21 cze 2020, 23:51
autor: Liwka
Jeśli chodzi ogólnie o szkolenia ze stylizacji brwi i rzęst, to i tak najlepszą opcją będzie wybór Patrycji Zielińskiej i jej Lashes & Brows - Warszawskiej Akademii Szkoleniowej Marki Secret Lashes. Patrycja Zielińska jest znana w tym świecie, na pewno część z Was już o niej słyszała. Oczywiście prowadzi również szkolenie z metody Microblading https://patrycjazielinska.pl/szkolenia/ ... lading-6d/