Strona 1 z 1

Wyszukiwarka noclegów

: 29 gru 2019, 17:11
autor: Tomasz96
Jeśli szukacie noclegu na Wasz wyjazd, to powinniście zajrzeć do wyszukiwarki Meteor. W http://meteor-turystyka.pl znajdziecie dostęp do bardzo ciekawej oferty, z której zdecydowanie warto skorzystać. Czuję, że będzie to dla Was bardzo korzystna opcja. Sami sprawdźcie.

j s bach inwencje dwugłosowe

Re: Wyszukiwarka noclegów

: 08 sty 2020, 13:48
autor: stylowo
Myślę, że warto czasem kupić komuś wczasy w prezencie. My z mężem jakiś czas temu zrobiliśmy taki prezent rocznicowy dla moich teściów i byli bardzo zadowoleni. Ciekawą ofertę można znaleźć tu: https://www.parkhotellyson.pl/offer/67. ParkHotel Łysoń zaprasza wszystkich seniorów do skorzystania z pakietu "Wczasy dla seniora 55+". Oferują pakiet wypoczynkowy skierowany do seniorów. Przewidziano między innymi obiadokolacje w hotelowej restauracji, voucher 60,00 zł dla każdej osoby do wykorzystania w hotelowym Spa. Myślę, że to bardzo ciekawa propozycja.

Re: Wyszukiwarka noclegów

: 26 lut 2020, 15:46
autor: Vectorka
Tomasz96 pisze: ↑29 gru 2019, 17:11 Jeśli szukacie noclegu na Wasz wyjazd, to powinniście zajrzeć do wyszukiwarki Meteor. W http://meteor-turystyka.pl znajdziecie dostęp do bardzo ciekawej oferty, z której zdecydowanie warto skorzystać. Czuję, że będzie to dla Was bardzo korzystna opcja. Sami sprawdźcie.
Jak jeżdże gdzieś w Polsce to korzystam z tej wyszukiwarki, a jak za granicę to korzystam z biura podróży CoralTravel, bo wtedy najbardziej sie oplaca ;)