Strona 1 z 1

Salon Auto Res Rzeszów - opinie

: 16 sty 2020, 9:23
autor: Rezig
Witajcie :)
Przychodzę do Was z pytaniem - co sądzicie na temat salonu Auto Res Rzeszów? Czy jest to miejsce według Was warte sprawdzenia, jeśli chodzi o nowe auta oraz czy już coś znaleźliście dla siebie? Byłbym wdzięczny za konkrety!

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

: 17 sty 2020, 10:12
autor: Marels
Korzystałem i powiem, że warto! Bardzo dobrze prowadzony salon samochodowy z rozbudowaną ofertą aut nowych oraz używanych. Poza tym zapewniają profesjonalizm w obsłudze i podczas całej realizacji zakupu auta. Na początku warto sobie sprawdzić ofertę bezpośrednio na ich stronie internetowej i jak coś wpadnie Wam w oko to wtedy można umówić się na jazdę próbną i oględziny :)

meble pokojowe z szafą

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

: 20 sty 2020, 8:35
autor: DamianNor
Jak najbardziej, mało jest naprawdę dobrych salonów samochodowych w naszym mieście gdzie nie tylko można na spokojnie sprawdzić różne propozycje samochodowe, ale również liczyć na przykład na wsparcie serwisowe. Mam nadzieję, że traficie na auto spełniające Wasze wymogi co do funkcjonalności, ceny oraz wyposażenia. Jak dla mnie na pewno warto sprawdzić Fiata Tipo oraz Hyundaia i30 :)

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

: 21 sty 2020, 11:37
autor: placzmalyplacz
Jeśli chodzi o dobrych sprzedawców samochodów używanych, szczególnie marek premium to polecam http://autorawicki.pl/ . Oferta jest spora, auta są bezwypadkowe i nie mają kręconych liczników. To rzetelny sprzedawca, który na sprzedawane pojazdy udziela gwarancji mechanicznej. Wszystkie formalności przy zakupie, załatwiane są tam bardzo sprawne, słyszałem same pozytywne opinie.

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

: 10 lut 2020, 11:28
autor: TodEk
Coś słyszałem na temat tego salonu samochodowego z Rzeszowa, ale jeszcze nie miałem okazji współpracować. Może się zdecyduję przy kolejnym poszukiwaniu auta :)

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

: 19 lut 2020, 11:37
autor: Rezig
Ogromnie dziękuję za Wasze podpowiedzi! Na pewno sobie sprawdzę ich ofertę na stronie i może wybiorę się w przyszłym tygodniu do salonu zobaczyć co mają i na jazdę próbną. Liczę, szczególnie na dobrą ofertę Fiata :D

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

: 03 mar 2020, 12:20
autor: Marels
Rezig pisze: ↑19 lut 2020, 11:37 Ogromnie dziękuję za Wasze podpowiedzi! Na pewno sobie sprawdzę ich ofertę na stronie i może wybiorę się w przyszłym tygodniu do salonu zobaczyć co mają i na jazdę próbną. Liczę, szczególnie na dobrą ofertę Fiata :D
Do usług ;) Jak masz jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało. Jeśli nie to teraz my czekamy na twoją odpowiedź jak poszły poszukiwania i jakie auto wybrałeś.

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

: 09 mar 2020, 9:54
autor: DamianNor
Dokładnie! Czekamy i mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z podjętej decyzji.

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

: 10 mar 2020, 9:14
autor: TodEk
My planujemy w firmie zakup jeszcze 3 busów do firmy i mamy nadzieje, że uda się to załatwić w Auto Res na dobrych warunkach. Widziałem na stronie, że maja Ducato i może jeszcze z rocznika 2018 będziemy mogli skorzystać. Zobaczymy, na pewno jak będzie po wszystkim dam Wam znać!

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

: 24 mar 2020, 14:12
autor: lagodna
Mam problem z samochodem dostawczym, zepsuł mi się i dlatego potrzebuję wsparcia. Proszę Was jedynie o wskazanie mi, gdzie wynajem busów kościan będzie najtańszy. Chodzi o to, że nie mam zbyt wielu funduszy na tę usługę, a kogoś potrzebuję, kto mi jednak przewiezie parę rzeczy. Fajnie, jakbyście coś więcej jednak powiedzieli.

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

: 25 mar 2020, 19:35
autor: smutek
A myślałaś może o marce Chevrolet? Też mają bardzo fajne modele. Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic, to odwiedź koniecznie http://autocenter.krakow.pl/ na pewno uda Ci się tam coś dla siebie znaleźć. Mój znajomy był i bardzo sobie chwalił przedstawione propozycje.

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

: 08 maja 2020, 21:26
autor: Mriolka
Kupujecie samochód? Ja zamierzam zdecydować się na uzywane auto, może kilkuletnie będzie w sam raz opcją. Przy okazji oferta od http://www.amos.auto.pl także może was zainteresować. W tym miejscu znajdziecie polskiego producenta bagażników samochodowych, boksów na dach samochodu,

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

: 15 maja 2020, 21:55
autor: placzmalyplacz
Po dobre i sprawdzone auto ludzie często jeżdżą po całej Polsce, szukając auta premium z gwarancją i pewnym przebiegiem warto zajrzeć do małej miejscowości w Wielkopolsce http://autorawicki.pl/ to sprzedawca który oferuje gwarancję, pewny przebieg, sprawdza historię sprzedawanych aut kompleksowo i pomaga w załatwieniu finansowania. Często trafiają się tam niezłe motoryzacyjne kąski, warto tam zajrzeć i sprawdzić co mają aktualnie w ofercie.