Ekipa budowlana

Remontujesz, budujesz, a może projektujesz? Wszystko o urządzaniu wnętrz i procesie budowy domu. Wszystkie porady, informacje i opinie mile widziane!
Awatar użytkownika
marta52
Posty: 21
Rejestracja: 02 cze 2019, 15:26

Ekipa budowlana

Post autor: marta52 »

Ekipy budowlane spotykam różne. Czasem to świetni fachowcy, czasem lepiej nie pisać nawet. Ale wiadomo, że budowa to nie miejsce na przypadki, dlatego jeśli mam szukać podwykonawców to dzwonię do http://cleverlink.pl/. Trafiłam na nich z polecenia, kiedy szukałam firmy do budowy domu. Potem zleciłam im wykonanie hali dla mojej firmy. Wszystko elegancko i terminowo więc polecam.
Awatar użytkownika
smutek
Posty: 299
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:14

Re: Ekipa budowlana

Post autor: smutek »

Jeżeli poszukujecie sprawdzonej fiirmy, która ma w swojej ofercie m.in. bloczki ścienne, płyty czy nawet beton komórkowy, to według mnie, powinniście zajrzeć tutaj : http://termalica.pl/ Mój znajomy korzystał z ich oferty i był bardzo zadowolony ze współpracy.
Awatar użytkownika
figaro
Posty: 363
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:44

Re: Ekipa budowlana

Post autor: figaro »

Potrzebna jest także solidna ekipa budowlana, która zrealizuje wylewkę. Pytanie, czy wiesz do kogo się zgłosić w takiej sprawie? Dla nas została ona wykonana przez ekipę http://www.estrich-jack.pl/ , dobrze im to wyszło!
Awatar użytkownika
maga90
Posty: 219
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:05

Re: Ekipa budowlana

Post autor: maga90 »

Jeśli wasza firma budowlana nie ma sprawdzonej betoniarni, to polecam skontaktowąć się z https://www.stambet-bud.pl/ - to świetny dostawca betonu, współpracują z największymi firmami budowlanymi. Mają dobrej jakości produkty i przede wszystkim - naprawdę atrakcyjne ceny i warunki współpracy!
Awatar użytkownika
czikorita
Posty: 230
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:48

Re: Ekipa budowlana

Post autor: czikorita »

Nam była potrzebna ekipa od zrealizowania solidnej ekspertyzy. Zadanie te powierzyliśmy http://impact-pro.pl/ i spisali się zgodnie z planem. Ekspertyza budowlana, jak i obsługa inwestycji odbyły się bardzo sprawnie i fachowo.
Awatar użytkownika
zero
Posty: 260
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Re: Ekipa budowlana

Post autor: zero »

Również jestem zainteresowana taką tematyką. Produkuje wiele odpadów budowlanych i nie do końca wiem jak się ich pozbyć i co zrobić. Znalazłam w sieci firmę : https://forestodpady.pl/odpady-budowlane . Co sądzicie o ich ofercie? Myślicie, że pomogą mi w takiej kwestii, jak - kontenery na odpady budowlane?
Awatar użytkownika
kasikaa
Posty: 104
Rejestracja: 30 sty 2020, 18:57

Re: Ekipa budowlana

Post autor: kasikaa »

Jak szukasz dobrych fachowców którzy nie orżną cię na pieniądze to nie szukaj firm tzw krzaków tylko postaw na renomę. Ja na przykład chcę skorzystać z usługi firmy jaką jest https://avio-star.pl/ na rozbiórkę starego budynku na mojej działce aby móc wymórować tu dwu piętrową altankę.
Awatar użytkownika
sebul67
Posty: 132
Rejestracja: 31 mar 2020, 13:00

Re: Ekipa budowlana

Post autor: sebul67 »

My z kolei znaleźliśmy ekipę, która wykonała dla nas kanały i odwodnienia. Mowa oczywiście o https://www.stora-drain.pl/ , dla których wykonanie odwodnienia dla terenu przemysłowego (stora optima) nie było żadnym problemem. A jesteśmy chronieni przed ewentualnym zalaniem!
Awatar użytkownika
Endziks8
Posty: 50
Rejestracja: 28 paź 2019, 11:36

Re: Ekipa budowlana

Post autor: Endziks8 »

A słyszeliście o czymś takim jak bezkontaktowy proces wynajmu urządzeń czy maszyn budowlanych? ja właśnie taką firmę znalazłem i za pomocą ich aplikacji, która nazywa się RamiOnline. Wynająłem sprzęt nie ruszając się z domu. Polecam sobie wejść po prostu do nich na stronę https://www.ramirent.pl/ i poczytać.
łoś

Re: Ekipa budowlana

Post autor: łoś »

Moim skromnym zdaniem, elementy związane ściśle z branżą drogową, znajdziecie w bardzo dobrej cenie w tymże sklepie internetowym: http://DROGOWE.COM.PL. My skupiliśmy się na zakupie ograniczników parkingowych i separatorów, bo były w bardzo dobrej cenie. Specjalizują się w pachołkach, więc warto sprawdzić pozostałe produkty.
RenataKę

Re: Ekipa budowlana

Post autor: RenataKę »

Witam, szukamy z mężem dobrej, pracowitej ekipy budowlanej, która dojedzie do Gliwic, gdzie kupiliśmy naszą działkę . Cena nie gra roli, zależy nam na naprawdę sprawnej ekipie, która nie będzie sobie balowała na placu budowy. Polecenia z rodziny okazały się zbędne, już jedna ekipa była u nas i niestety nie pokazali się z najlepszej strony.
KamilŚ

Re: Ekipa budowlana

Post autor: KamilŚ »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję takie usługi jak przeglądy budowlane to polecam zapoznać się z oferta firmy https://bakskatowice.pl/oferta. Ja długo szukałem firmy i powiem wam, że zleciłem im własnie przeglądy i szybko i sprawnie wykonali zadanie.
Bukłak

Re: Ekipa budowlana

Post autor: Bukłak »

Firmy budowlane, inwestując w pompę do odwodnień, mogą znacznie skrócić czas realizacji projektów, ponieważ umożliwia to pracę w każdych warunkach pogodowych. Niezależnie od warunków atmosferycznych, prace mogą być kontynuowane bez przestojów. Szczegółowe informacje na temat wpływu pomp do odwodnień na efektywność prac budowlanych znajdziesz na https://www.nowiny.pl/wiadomosci/224701 ... dnien.html i pompy te są więc niezbędne dla zachowania ciągłości prac i przestrzegania harmonogramów.
ODPOWIEDZ