Fotele biurowe - jak wybierać?

Remontujesz, budujesz, a może projektujesz? Wszystko o urządzaniu wnętrz i procesie budowy domu. Wszystkie porady, informacje i opinie mile widziane!
Awatar użytkownika
Leokadia
Posty: 553
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:33

Fotele biurowe - jak wybierać?

Post autor: Leokadia »

Jak wybierać takie fotele biurowe?
Tutaj https://swiat-krzesel.pl/pol_m_Biuro-Lo ... e-239.html widziałam coś takiego.
Może ktoś z was jest w stanie podpowiedzieć coś więcej od siebie?
Na co powinnam zwrócić uwagę szukając czegoś takiego?
Awatar użytkownika
myszka
Posty: 23
Rejestracja: 16 lut 2020, 18:43

Re: Fotele biurowe - jak wybierać?

Post autor: myszka »

Fotel biurowy powinien być przede wszystkim wygodny, bo będziesz w nim spędzać pewnie około 8 godzin dziennie. Dobrze jak będzie miał możliwość regulacji zagłówka oraz podłokietników. Wtedy ustawisz go wedle własnych potrzeb. Swój kupowałam w sklepie https://chairs4gamers.pl/ i sprawdza się świetnie. Kręgosłup mnie nie boli, a to najważniejsze. Do tego ma nowoczesny desing.
Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:28

Re: Fotele biurowe - jak wybierać?

Post autor: Martusia »

Urządzacie sobie biura? Na pewno trzeba będzie zadbać także i o profesjonalne urządzenia biurowa. Jeżeli o takie rzeczy chodzi to firma https://www.import-maszyn.eu proponuje laminatory, zgrzewarki foliowe, także maszyny pakujące i wiele innych propozycji.
Awatar użytkownika
maga90
Posty: 219
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:05

Re: Fotele biurowe - jak wybierać?

Post autor: maga90 »

Jak ta praca zdalna nadal będzie trwała, to chyba zainwestuję w dobry fotel biurowy, bo mój kregosłu tego nie wytrzynuje!!
Awatar użytkownika
naya
Posty: 30
Rejestracja: 05 gru 2019, 20:45

Re: Fotele biurowe - jak wybierać?

Post autor: naya »

Przede wszystkim należy zbadać o to by były wygodne i dawały dobre oparcie dla kręgosłupa. Ja przez lata miałam mega niewygodny fotel, dlatego we własnej firmie zadbałam o to w szczególności. Niestety miałam już wtedy problemy z kręgosłupem, które teraz już minęła a to wszystko dzięki leczeniu w Klinice Schorzeń Kręgosłupa i Stawów Tomasz Stengert (“McKenzie Clinic”) w Poznaniu https://www.mckenzie.pl/metoda-mckenziego. Tam w końcu mnie zdiagnozowano, zaproponowano leczenie, które przyniosło niesamowite rezultaty, bo plecy mnie już nie bolą, polecam.
Awatar użytkownika
Baronowa
Posty: 38
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:22

Re: Fotele biurowe - jak wybierać?

Post autor: Baronowa »

Coś bardzo, bardzo wygodnego. Wiadomo, że w biurze spędzamy dużo czasu, nie raz i po 10-12 godzin dziennie (znam takie przypadki), więc i fotel biurowy powinien być z górnej półki. Biuro to także wizytówka waszej firmy, więc warto postawić na coś eleganckiego, coś co będzie po prostu dobrze się prezentować. Tu może wybierzecie pomoc specjalnych do takich zadań firm? Na stronie https://mikomaxsmartoffice.com/pl/ można liczyć na kompleksową pomoc jeżeli chodzi o projektowanie i meblowanie biur.
ODPOWIEDZ