Izolacja

Remontujesz, budujesz, a może projektujesz? Wszystko o urządzaniu wnętrz i procesie budowy domu. Wszystkie porady, informacje i opinie mile widziane!
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 28
Rejestracja: 16 mar 2020, 13:47

Izolacja

Post autor: elwwi »

Mieliśmy swego czasu ogromny problem z wilgocią w domu, zdecydowanie coś było nie tak z nasza hydroizolacją, dlatego zwróciliśmy się o pomoc do profesjonalistów. Zatrudniliśmy firmę ATP Hydroizolacje z Ząbek https://atp-hydroizolacje.pl/oferta/ do osuszenia i uszczelniania naszego domu. Firma sprawdziła się naprawdę dobrze, mają kompleksową ofertę i kompetentnych pracowników. Prace skończyli szybko, w dobrej cenie i wszystkimi pracami zajęli się porządnie, polecam ich bardzo serdecznie.
Awatar użytkownika
firt
Posty: 63
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:12

Re: Izolacja

Post autor: firt »

My sami się tym zajmowaliśmy, więc hydroizolacja jest taka jaka powinna być, za to bardziej musieliśmy się skupić na uszczelnieniu innych elementów, ale tu nie było problemu, bo i tak do pracy zamawiamy uszczelki i profile od producenta ARGON z Przeźmierowa https://www.argonsc.pl/oferta/uszczelki. To rzetelny producent, mają bardzo kompleksową ofert e, świetne ceny, no i zamówienia realizują terminowo. Polecam ich gorąco.
Awatar użytkownika
bate
Posty: 60
Rejestracja: 16 kwie 2020, 16:21

Re: Izolacja

Post autor: bate »

U nas było ocieplane poddasze, chcieliśmy w końcu to zrobić, bo zmienialiśmy dach i już trzeba było to ogarnąć. Zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty firmy Spray z Elbląga https://www.spray-pur.com/system, oni zajmują się ocieplania pianą i spisują się super. Posiadają bardzo korzystne ceny, są w pełni profesjonalni, pracują szybko i widać, że mają doświadczenie i kompetencje, zdecydowanie ich polecam.
Robert7979
Posty: 34
Rejestracja: 11 lip 2020, 17:05
Kontakt:

Re: Izolacja

Post autor: Robert7979 »

Jaka maja cene za m2 izolacji ?

---
posadzki żywiczne
babća

Re: Izolacja

Post autor: babća »

Jeżeli decydujemy się na remont mieszkania to musimy pamiętać o wielu istotnych kwestiach, z którymi siłą rzeczy będziemy mieć do czynienia w trakcie realizowania naszego planu. Zaplanowanie działań jest bardzo ważne i może przesądzić o końcowym efekcie naszych działań i o tym, czy będziemy zadowoleni z naszej inwestycji. Zależnie od tego czy będziemy korzystać z pomocy firmy remontowej która nas wesprze, czyli przykładowo wykończenia wnętrz wykonamy samodzielnie, a pozostałe prace zostawimy do wykonania dla firmy to potrzebny budżet może się różnić. Poza kwestiami ekonomicznymi istotne są także kwestie bezpieczeństwa, nie mając pojęcia o instalacjach elektrycznych nie powinniśmy ich dotykać, ponieważ takie nieautoryzowane prace mogą zakończyć się powstaniem zagrożenia zdrowia i/lub życia naszego, oraz naszych bliskich. Podobnie sprawa wygląda jeśli omawiamy instalacje sanitarne. Jednak tutaj może zaistnieć pilna potrzeby interwencji ze względu na możliwość powstawnia awarii i może zajść potrzeba pilnego usunięcia przyczyny, co nie jest możliwe gdy nie posiada się specjalistycznej wiedzy oraz nie zna zależności funkcjonowania poszczególnych elementów instalacji. Również takie czynności jak praca z niełatwym dla amatora materiałem jakim jest tynk nie powinny być wykonywane samodzielnie, a powierzane profesjonaliście. Odkształcenia jakie powstają podczas pracy z tynkiem po wyschnięciu nie są możliwe do zeszlifowania tak jak ma to miejsce w przypadku gładzi. Podobnie sprawa wygląda gdy zamierzamy wykonywać ściałki działowe lub sufity podwieszane. Tutaj jest sporo elementów które nietrudno można uszkodzić, a usterki są najzwyczajniej nieopłacalne bo mogą się także wiązać z koniecznością wymiany materiału. Uszkodzone, nieprawidłowo zainstalowane płyty gipsowo kartonowe też mogą nie nadawać się do demontażu lub w trakcie mogą zostać uszkodzone, połamane. A taka sytuacja zupełnie dyskwalifikuje materiał z dalszego użytkowania.
Polowiś

Re: Izolacja

Post autor: Polowiś »

Na pewno warto prze pokryciem blacha czy dachówka warto położyć papę, najlepsza do tego to taka samoprzylepna -https://polskiecentrumdachowe.pl/produk ... przylepna/ Dzięki jej użyciu w bardzo prosty sposób uszczelnimy powierzchnie dachu
Kinguś28

Re: Izolacja

Post autor: Kinguś28 »

Niestety ale tak właśnie kończy się kombinowanie i stawianie na materiały z promocji albo z trzeciej ręki. W przypadku tak dużych remontów warto jednak sięgnąć po produkty najwyższej jakości - to przede wszystkim inwestycja w nasz czas... dobre materiały zapewniają izolacje na dłużej. Ja swoje materiały do izolacji znalazłam na https://izolacja-jarocin.pl/katalog/pap ... kowane-sbs i polecam tą stronę wszystkim, którzy stawiają na jakość produktów.
kanto

Re: Izolacja

Post autor: kanto »

Ocieplenie poddasza jest niezbędne, aby uniknąć nadmiernych strat ciepła. Przejrzyjcie usługi, oferowane przez https://best-point.pl/ na terenie Białegostoku i okolic. Firma działa w tej branży od wielu lat i zna się na rzeczy, zapewniąc profesjonalną obsługę.
ODPOWIEDZ