Kuchnia wyspa z indukcją

Remontujesz, budujesz, a może projektujesz? Wszystko o urządzaniu wnętrz i procesie budowy domu. Wszystkie porady, informacje i opinie mile widziane!
Bonia

Kuchnia wyspa z indukcją

Post autor: Bonia »

Zastanawiam się nad remontem, a bardziej rewolucją w domu i doszłam do wniosku, że jeżeli wyspa kuchenna to wyłącznie z płytą indukcyjną 210 https://marradesign.pl/aktualnosci/14-podwojna-wyspa-kuchenna-czyli-5-najlepszych-pomyslow-na-nowa-kuchn Kuchnia w mojej ocenie, stanowi serce domu, a zwłaszcza w ostatnim czasie stała się prawdziwym „centrum”, w którym spędzamy większość czasu, stąd potrzeba na zwiększenie funkcjonalności kuchni. Kuchnia z podwójną wyspą ma wiele zalet. Jedna wyspa może być przeznaczona do przechowywania i odbioru płyty kuchennej oraz innych urządzeń, podczas gdy druga wyspa może pomieścić ladę z przekąskami i ze stołkami pod blatem.
hania

Re: Kuchnia wyspa z indukcją

Post autor: hania »

Jeżeli masz duży metraż kuchni by pozwolić sobie na realizację kuchni z dwoma wyspami to dlaczego nie? Ja niestety mam mały metraż więc musiałam zagospodarować każdy cm kuchni z głową by wszystko funkcjonalnie urządzić. Udało się choć musiałam również pominąć zastosowanie kuchni indukcyjnej całe szczęście znalazłam jej zamiennik jakim jest "gaz pod szkłem" z Solgaz. Ich najnowszy model Innova wygląda bosko, a do tego jest cicha i ma świetną funkcjonalność jak booster, stop&go oraz precyzyjne ustawienie mocy. Jej użytkowanie wychodzi bardzo oszczędnie gdyż zużywa mało gazu, według producenta nawet o 50%.
ODPOWIEDZ