Łazienka - płytki

Remontujesz, budujesz, a może projektujesz? Wszystko o urządzaniu wnętrz i procesie budowy domu. Wszystkie porady, informacje i opinie mile widziane!
Justśka

Łazienka - płytki

Post autor: Justśka »

Czy ktoś z Was ma u siebie na podłodze płytki imitujące marmur? Moim zdaniem wyglądają pięknie i elegancko, ale zastanawiam się, czy są ponadczasowe? Będą modne długo?
Kwaś

Re: Łazienka - płytki

Post autor: Kwaś »

Niestety nie widziałam nigdzie takich płytek ale będę wyglądać przepięknie! Jak myślicie, co można dać do łazienki zamiast płytek? Czytałam na https://krzemien.com.pl/news/co-zamiast ... o-lazienki o różnych innych sposobach. Co myślicie?
Awatar użytkownika
placzmalyplacz
Posty: 61
Rejestracja: 14 wrz 2019, 21:51

Re: Łazienka - płytki

Post autor: placzmalyplacz »

Bardzo ładne płytki do łazienki dostaniemy również w salonach Cermag https://www.cermag.com.pl/ , to miejsce w którym urządzimy łazienkę od a do z. Fachowe doradztwo to standard na który możemy tam liczyć, personel doradzi nam w zakupie najlepszych płytek, te produkowane obecnie w wielu przypadkach spełniają wyśrubowane normy wytrzymałości.
Awatar użytkownika
show
Posty: 62
Rejestracja: 12 sty 2020, 21:43

Re: Łazienka - płytki

Post autor: show »

Justśka pisze: ↑19 lis 2020, 21:19 Czy ktoś z Was ma u siebie na podłodze [? Moim zdaniem wyglądają pięknie i elegancko, ale zastanawiam się, czy są ponadczasowe? Będą modne długo?
Sprawdzaj sklepy z wyposażeniem łazienek, bo akurat płytki, to w nich bardzo szeroki asortyment. Możesz również zamówić projekt łazienki https://www.impero.com.pl/projekty-lazienek w którym znajdzie się wszystko, co potrzebujesz.
miŃiming

Re: Łazienka - płytki

Post autor: miŃiming »

Kroger Louisville Division president Ann Reed said via a news release on the Kentucky Lottery website that when Governor Beshear “reached out for support, Kroger was ready and willing to help.” Reed added that Kroger has inoculated more that 200,000 Kentuckians to date. สล็อตวอเลท
ODPOWIEDZ