Nierówna podłoga

Remontujesz, budujesz, a może projektujesz? Wszystko o urządzaniu wnętrz i procesie budowy domu. Wszystkie porady, informacje i opinie mile widziane!
Awatar użytkownika
Bromir_70
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2021, 4:41

Nierówna podłoga

Post autor: Bromir_70 »

Witam forumowicze. Czy ktoś z was zdecydował się może kiedyś na równanie posadzek? Dopiero jakiś czas temu doszło do mnie, że podłoga w korytarzu mojego domu jest nierówna i należałoby to jak najszybciej poprawić. Powiecie mi mniej więcej jak wygląda taki proces?
Zdziś

Re: Nierówna podłoga

Post autor: Zdziś »

Tak naprawdę ja nie mam z tym żadnych problemów i nawet jestem zdania, że zdecydowanie fajnym pomysłem jest położenie na podłodze ładnego i modnego dywanu. Najlepiej kliknij tutaj jeśli chcesz się dowiedzieć jaki dywan będzie teraz w nowościach do nabycia. Mam nadzieję, że mi również uda się coś ciekawego kupić.
Józek

Re: Nierówna podłoga

Post autor: Józek »

Jeśli robicie podłogi w swoim mieszkaniu czy domu to pewnie myślicie i zastanawiacie się czy wybrać ogrzewanie podłogowe frezowane moim zdaniem to rewelacyjne rozwiązanie. Zgłoście się do firmy która to dla was wykona. Ja na pewno w swoim nowym domu postawię właśnie na takie rozwiązanie.
Sławomir

Re: Nierówna podłoga

Post autor: Sławomir »

Warto korzystać z pomocy specjalistów, w ten sposób uzyskacie najlepsze wyniki. W trakcie budowy mojego domu zdecydowałem się na montaż ogrzewania podłogowego i jestem bardzo zadowolony. Skorzystałem z usług firmy, która specjalizuje się w ogrzewanie podłogowe frezowane .
OlgaŻ

Re: Nierówna podłoga

Post autor: OlgaŻ »

Polecam zapoznać się z ofertą tego portalu , gdzie znajdziemy naprawdę ekstra artykuły z tematyki podłóg https://www.napodlogach.pl/artykul/klin ... anie-86693. Śledzę portal i czytam nowe artykuły bo naprawdę warto. Ostatnio zainspirowałam się tym własnie tematem o klinkierze.
ODPOWIEDZ