Piękny parkiet w domu

Remontujesz, budujesz, a może projektujesz? Wszystko o urządzaniu wnętrz i procesie budowy domu. Wszystkie porady, informacje i opinie mile widziane!
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Piękny parkiet w domu

Post autor: Marels »

Jak chcecie mieć piękny parkiet w domu to koniecznie zwróćcie uwagę na http://studio-parkietow.pl/ gdzie traficie na piękne i trwałe propozycje które pozwolą Wam stylowo i funkcjonalnie zadbać o podłogę w swoim mieszkaniu, domu, czy również na tarasie. Warto się przekonać, bo może akurat przypadnie Wam coś do gustu :)
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Piękny parkiet w domu

Post autor: waza »

Podłoga w domu powinna być nie tylko piękna, ale również trwała, wytrzymałe i łatwa do utrzymania w czystości ;) Dlatego też moim zdaniem warto zdecydować się na panele winylowe, które charakteryzują się właśnie wieloletnią trwałością ;) My mamy takie panele w całym mieszkaniu i bardzo sobie takie rozwiązanie chwalimy ;)
Awatar użytkownika
padre
Posty: 58
Rejestracja: 29 lut 2020, 23:23

Re: Piękny parkiet w domu

Post autor: padre »

o podłogę warto dbać bardziej niż o inne miejsca w domu, w końcu to na niej znajduje się 80% kurzu ! Dlatego my codziennie puszczamy rooombę, przy dwóch kotach i dziecku, jest to konieczne, ale przynajmniej jest czyściutko.
Awatar użytkownika
brysma
Posty: 57
Rejestracja: 02 gru 2019, 15:45

Re: Piękny parkiet w domu

Post autor: brysma »

Jak parkiet do domu, to koniecznie sprawdźcie ofertę firmy SEBA ze Szczecina http://parkiety.seba.pl/strona/oferta. Oni mają całkowicie kompleksową ofertę, a w niej nie przepiękne i dobrej jakości parkiety - także z desek litych. Mają doświadczenie w branży, potrafią super doradzić, jeżeli zastanawiacie się nad kilkoma opcjami, a do tego posiadają także usługi układania parkietów, co jest bardzo przydatne, bo w końcu kto lepiej zna się na parkietach, niż oni. Całość wyszła w korzystnej cenie, firma spisała się doskonale, polecam.
jagieł

Re: Piękny parkiet w domu

Post autor: jagieł »

Odkąd mam ten podkład pod panelami nie słyszę chrapania sąsiada z piętra niżej. Aż chodziłam pytać sąsiadek czy coś się stało z naszym 'niedźwiedziem'. Dopiero jak porozmawiałam z mężem to mi wyjaśnił, że to dzięki temu podkładowi.
Groszek Nowićko

Re: Piękny parkiet w domu

Post autor: Groszek Nowićko »

Planując podłogi w swoim mieszkaniu, zaopatrywaliśmy się w https://homeparkrawa.pl/sklepy/bel-pol. Sklep bel-pol, posiada piękne podłogi w nowych, niższych cenach. Materiał jest dobrej jakości, nie rysują się i nie ulegają zniszczeniu. Można je myć mokrym mopem bez specjalnego płynu do podłóg.
małgośka

Re: Piękny parkiet w domu

Post autor: małgośka »

Bardzo dobrej jakości i wytrzymały parkiet to jest podstawa, dlatego warto zdecydować się na parkiet panelowy firmy balticwood w promocji . Oferta jest naprawdę mega korzystna, w niskiej cenie można kupić bardzo solidny i elegancki parkiet, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru
ODPOWIEDZ