reklama dla firmy

Remontujesz, budujesz, a może projektujesz? Wszystko o urządzaniu wnętrz i procesie budowy domu. Wszystkie porady, informacje i opinie mile widziane!
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
irkaa
Posty: 86
Rejestracja: 08 lut 2020, 0:09

Re: reklama dla firmy

Post autor: irkaa »

Teraz przed świętami będzie można zainwestować takie gadżety. Klienci lubią jak się o nich pamięta i takie małe prezenty będą bardzo dobrym rozwiązaniem. Ale jeśli chodzi o codzienność, to tutaj akurat wolałam postawić na marketing internetowy który realizuje dla mnie agencja http://marketingprewencyjny.pl/.
Awatar użytkownika
franka
Posty: 67
Rejestracja: 10 wrz 2020, 12:26

Re: reklama dla firmy

Post autor: franka »

Tu wolałam nie działać metodą prób i błędów, bo tylko mogłabym zaszkodzić sobie i postawiłam na ekspertów. Dokładnie na agencję http://effectiveidea.pl/ która od lat działa w zakresie reklamy sieciowej. Znali moje oczekiwania i pod to dopasowali odpowiednie techniki marketingu internetowego, budując większą widoczność marki.
Gość

Re: reklama dla firmy

Post autor: Gość »

Moja firma też musi zostać rozreklamowana dobrze, właśnie się za to zabieram i chyba wynajmę do tego jakiś zespół który się zna. Widziałem że ten https://xann.pl/ ma fajne opinie i wyniki dobre mają sądząc po tym co publikują na stronie.
stopiedznieso

Re: reklama dla firmy

Post autor: stopiedznieso »

No dobrze, a jeśli chodzi o reklamę, sprawdzaliście chusteczki higieniczne z nadrukiem reklamowym ? Dla mnie to naprawdę nie jest sensowne, bo jak wiadomo, wszystko ma swoje własne cele. I dlatego sprawdzam niektóre opcje. Może warto to omówić? Dla mnie to jest naprawdę ciekawe.

żary banki
Kolkaa

Re: reklama dla firmy

Post autor: Kolkaa »

Warto inwestować w obecność firmy w social mediach - https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/baza-wiedzy Reklama w social mediach to nie tylko forma promocji, to także sposób na budowanie autentycznego dialogu z klientami. Dzięki interakcji w mediach społecznościowych firma może odpowiedzieć na pytania, udzielić wsparcia technicznego i rozwiązać problemy klientów w czasie rzeczywistym. To tworzy pozytywne doświadczenia klientów i buduje zaufanie do marki.
Zośka

Re: reklama dla firmy

Post autor: Zośka »

Zobaczcie na stronę https://qnbu.walbrzych.pl/mural-reklamo ... e-reklama/ tam macie ciekawy artykuł na temat murali reklamowych. teraz to coraz bardziej popularna forma reklamy dla firm. To może być bardzo dobra wizytówka. Pomyślcie o tym.
mamamMI

Re: reklama dla firmy

Post autor: mamamMI »

Narzędzia marketing automation nie tylko zwiększają efektywność kampanii, ale także wpływają pozytywnie na efektywność operacyjną przedsiębiorstwa. Automatyzacja procesów, takich jak personalizacja komunikatów czy śledzenie działań użytkowników, pozwala firmom zaoszczędzić czas i zasoby, jednocześnie osiągając lepsze wyniki. Warto w tym temacie postawić na doświadczenie - https://adnext.pl/ .
ODPOWIEDZ