wilgoć w mieszkaniu

Remontujesz, budujesz, a może projektujesz? Wszystko o urządzaniu wnętrz i procesie budowy domu. Wszystkie porady, informacje i opinie mile widziane!
Awatar użytkownika
Arya
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:24

wilgoć w mieszkaniu

Post autor: Arya »

Najlepiej zrobisz, jak zatrudnisz do tego jakąś profesjonalna firmę, najlepiej https://optimal-osuszanie.pl/ . Bo niestety ale samemu można próbować na wiele sposobów zająć się osuszaniem budynku ale może to byc bardzo cięzkie,
Awatar użytkownika
AlienX
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2019, 2:35

Re: wilgoć w mieszkaniu

Post autor: AlienX »

Rozwiązań jest bardzo wiele w tym zakresie. Musisz wymyślić coś sam.
Nie wystarczy pokochać, trzeba umieć nieść tą miłość przez całe życie.
Awatar użytkownika
zmijolap05
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2019, 12:12

Re: wilgoć w mieszkaniu

Post autor: zmijolap05 »

Według mnie poprzednik ma rację. Zgadzam się z jego wypowiedzią w stu procentach.
Chleb zawsze spada na stronę posmarowaną masłem.
Awatar użytkownika
figaro
Posty: 363
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:44

Re: wilgoć w mieszkaniu

Post autor: figaro »

Zalecam skorzystanie z usługi odwilgacania. Nie wiem czy wiesz, jednak w usługach tego typu specjalizują się https://www.hydroizolacjepiszczek.pl/ . To prawdziwi fachowcy z dolnośląskiego , dzięki którym problem tego typu zniknął w mgnieniu oka!
Awatar użytkownika
olo1
Posty: 158
Rejestracja: 28 maja 2019, 23:47

Re: wilgoć w mieszkaniu

Post autor: olo1 »

A wiecie już skąd taki problem? Jeśli nie, to warto znaleźć jego przyczynę. Nie zawsze jest to łatwe. Niestety, ale wilgoć w domu niszczy nie tylko nasze ściany, ale również niezwykle negatywnie wpływa na nasze zdrowie. Można mieć przez to problem z płucami. Właśnie dlatego należy szybko działać, aby pozbyć się wilgoci. Jej skutki również można usunąć. Są do tego odpowiednie środki.
Awatar użytkownika
bulahhowell
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2020, 18:59
Lokalizacja: Świebodzice

Re: wilgoć w mieszkaniu

Post autor: bulahhowell »

Trudno byłoby wypisać wszystkie zagrożenia i problemy jakie niesie za sobą wilgoć w domu. Fizycznie uszkodzenie i osłabienie ścian to jednak nie wszystko. Wilgoć, jak wiadomo jest też przyczyną powstawania wykwitów pleśni na ścianach. Ta z kolei poza oczywistym mało estetycznym wyglądem może być przyczyną problemów natury oddechowej w tym alergii wziewnych :(__________________________________
osuszanie kraków
Rebikoś

Re: wilgoć w mieszkaniu

Post autor: Rebikoś »

Kupiłam mieszkanie w którym niestety była wilgoć. Nie widziałam tego wcześniej, wszystko wyszło dopiero po wyniesieniu mebli przez poprzednich właścicieli. Nie bardzo wiedziałam, co zrobić, ale mój tata szybko zamówił mi duże ilości silkażelu https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl. Trochę byłam zaskoczona, bo to była taka większa wersja pochłaniacza wilgoci, który dostaję w każdym pudełku z butami, okazało się jednak, że to jest super sprawa. Po kilkunastu dniach, jak wróciłam do mieszkania zapach wilgoci zniknął, a ściany były suche.
kaśka

Re: wilgoć w mieszkaniu

Post autor: kaśka »

Na pewno fajnie jest sobie kupić beton architektoniczny od http://weneve.com Mają dobre ceny wysoką jakość produktow świetne i idealne produkty :D mnie sie podoba beton jest teraz mega modny . Moda na minimalizm szybko nie minie – eleganckie, proste rozwiązania są podstawą w aranżacji wnętrz od lat
Smerf

Re: wilgoć w mieszkaniu

Post autor: Smerf »

W przypadku zalania, ważne jest, aby niezwłocznie skorzystać z usług profesjonalnej firmy osuszającej, takiej jak https://osuszanie24.com/ i jak dla mnie to jest znakomite rozwiązanie. Ich szybka i skuteczna reakcja może zapobiec poważnym uszkodzeniom i pomóc w utrzymaniu wartości nieruchomości.
ODPOWIEDZ