Ciekawostki rolnicze

Tutaj znajdziesz ciekawostki, fakty i informacje z różnych dziedzin.
aorię

Ciekawostki rolnicze

Post autor: aorię »

Wiedzieliście, że jest specjalna Gazeta dla Rolnika Nasza Rola? Pochodzę ze wsi, wprawdzie od lat nie mieszkam już tam, ale moi rodzice nadal mają gospodarstwo. Regularnie czytują tę gazetę:)
Rysiów

Re: Ciekawostki rolnicze

Post autor: Rysiów »

Możecie zajrzeć również na stronę https://kamarch.com/. Szukając sprzętu rolniczego lub takiego, który wspomoże przemysł ciężki, polecam odwiedzić stronę . Znajdziecie tu osprzęt wiertniczy, podajniki i inne maszyny https://kamarch.com/produkty/zwijanie-k ... -z-blachy/. Ich usługi pomogą Wam wyposażyć Waszą firmę klub gospodarstwo.
środa2

Re: Ciekawostki rolnicze

Post autor: środa2 »

Jeśli szukacie dobrego i sprawdzonego sklepu z maszynami rolniczymi, to ja bardzo zachęcam do zajrzenia na https://camarapolska.pl/oferta-maszyny/ - u nich znajdziecie maszyny z wszystkich obszarów - przyczepy, wozy paszowe, rozsiewacze nawozów, wozy przeładunkowe i wiele innych! Mają dobre ceny i sprzęt najwyższej jakości.
toś-45

Re: Ciekawostki rolnicze

Post autor: toś-45 »

Trzeba zawsze byc przygotowanym na to, ze maszyna rolnicza może nam się popsuć :) I wtedy dobrze mieć pod ręką namiary do sklepu z częściami zamiennymi! POlecam wam https://agroczescisklep.eu/ bo mają ogromny wybór części do przeróżnych rodzajów maszyn.
maż

Re: Ciekawostki rolnicze

Post autor: maż »

Dobrze, że każdy ma prawo wybierać , co go interesuje i dlaczego. Stąd właśnie interesują mnie ogólnie takie https://scandinavia.com.pl/wikingowie-p ... o-ameryki/ informacje. Wiem, że wikingowie to nie jest temat popularny, ale w razie czego, mam przecież odpowiednie doświadczenie i umiejętności, żeby wam o tym opowiedzieć. To moje hobby.
Paweł

Re: Ciekawostki rolnicze

Post autor: Paweł »

Rysiów pisze: ↑23 gru 2020, 10:52 Możecie zajrzeć również na stronę https://kamarch.com/. Szukając sprzętu rolniczego lub takiego, który wspomoże przemysł ciężki, polecam odwiedzić stronę . Znajdziecie tu osprzęt wiertniczy, podajniki i inne maszyny https://kamarch.com/produkty/zwijanie-k ... -z-blachy/. Ich usługi pomogą Wam wyposażyć Waszą firmę klub gospodarstwo.
Ja części do maszyn rolniczych we Wrocławiu kupuję w firmie Jaskot. Mam tam gwarancję niskich cen i szybkiej dostawy. Dzięki temu nie muszę się obawiać, że części nie przyjdą na czas, a moje gospodarstwo będzie stało bez maszyn.
bórak

Re: Ciekawostki rolnicze

Post autor: bórak »

W tym wszystkim najważniejsze jest zadbanie o wysokiej jakosci sprzet rolniczy. Rozwiazania z oferty https://www.amdrol.pl/sprzet-maszyny-rolnicze w pelni sprostaly moim wymogom na tym polu. Maszyny rolnicze czesto wplywaja na jakosc naszych plonow a nasze z pewnoscia sie poprawily!
rótka

Re: Ciekawostki rolnicze

Post autor: rótka »

Do tych maszyn potrzebowalem stosownych olejów i smarów, na szczęście udało mi się o nie zadbać. Zaproponowane przez https://gacol.pl/smary-i-oleje.html okazały się reprezentować kapitalną jakość i to po bardzo dobrej cenie. Teraz maszyny sprawuja sie jeszcze lepiej!
ODPOWIEDZ