Muzyka jakiej słuchacie?

Tutaj znajdziesz ciekawostki, fakty i informacje z różnych dziedzin.
Eliśka

Muzyka jakiej słuchacie?

Post autor: Eliśka »

Macie swój ulubiony rodzaj muzyki? Ja przyznaję, że raz na jakiś czas lubię posłuchać, a głównie potańczyć przy muzyce disco polo Zdarza mi się nawet czasem posłuchać top listy przebojów ;)
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 73
Rejestracja: 18 mar 2020, 19:33

Re: Muzyka jakiej słuchacie?

Post autor: dzer »

Ja najczęściej słucham wszystkiego, hahaha. Wiem, że to ogólnie brzmi, ale w zasadzie non stop słucham radia i co tam leci, to mi pasuje. Moja ulubiona stacją moje lokalne Radio Ciechocinek https://ciechocinek.biz/pl/733_radio-ciechocinek. Uwielbia ich audycje, umilają mi dzień :). Ogólnie lubię też przeglądać informacje jakie mają u siebie na stronie, czy to jeżeli chodzi o pogodę (zawsze się sprawdza), czy ogólnie orientację na temat co się dzieje w okolicy, polecam.
Awatar użytkownika
emiliano920
Posty: 94
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:33

Re: Muzyka jakiej słuchacie?

Post autor: emiliano920 »

Szczerze? Ja słucham chyba wszystkiego i podobają mi się bardzo różne zespoły, więc konkretnie nie mam żadnych specjalnych upodobań. Swoją drogą przypomniało mi się, że dawno nie kupiłam żadnej płyty. Muszę w takim razie odwiedzić empik janki
Gość

Re: Muzyka jakiej słuchacie?

Post autor: Gość »

Słucham różnej muzyki, ona mnie uspokaja i towarzyszy codziennie. Niedawno dostałem na urodziny gitarę z megasceny i uczę się grać, kto wie może sam zacznę coś tworzyć i grać. Podobno głos mam niezły.
zośka

Re: Muzyka jakiej słuchacie?

Post autor: zośka »

muzyka relaksacyjna smooth jazz
słucham jej bardzo dużo i wtedy gdy Idę na spacer i w domu Jak gotuję porze kawę czy po prostu siedzę ze znajomymi i chcę żeby w tle leciała jakaś miła i przyjemna Muzyka która nie będzie przeszkadzała w dyskusji.
Jazz jest super
Awatar użytkownika
Violka
Posty: 30
Rejestracja: 29 sty 2020, 8:31

Re: Muzyka jakiej słuchacie?

Post autor: Violka »

Nie mam ulubionej kategorii muzycznej. Jeśli coś wpada w ucho to po prostu tego słucham. Z ciekawszych albumów, na które ostatnio trafiłam, mogę zaproponować wam ten https://preorder.pl/muzyka/polska/plesn - wykonawca to Guzior. Bardzo ciekawe, świeże i nowoczesne brzmienie. Chyba większości wpadnie w ucho.
zośka

Re: Muzyka jakiej słuchacie?

Post autor: zośka »

u mnie w domu bardzo lubiane są piosenki biesiadne.
Moja babcia bardzo rozpowszechniła tam gatunek muzyczny w naszej rodzinie opuszczając biesiady zawsze podczas spotkań rodzinnych pochodzimy też z Gór więc nic dziwnego że tego typu rytmy są nam bliskie.
Awatar użytkownika
irkaa
Posty: 86
Rejestracja: 08 lut 2020, 0:09

Re: Muzyka jakiej słuchacie?

Post autor: irkaa »

Od ponad tygodnia wsłuchuje się w muzykę Pendereckiego za sprawą projektu który przygotował Instytut Adama Mickiewicza https://pendereckisgarden.pl/pl . Genialna opcja, bo pozwala to spojrzeć na twórczość mistrza ale z jego perspektywy. Dla mnie jest to ostatnio najlepszy relaks po pracy.
Tomarczyńska

Re: Muzyka jakiej słuchacie?

Post autor: Tomarczyńska »

Ja lubię bardzo sanah płyty winylowe z jej muzyką kupuję tutaj - https://winylownia.pl/pl/products/myjka ... 51450.html . Uwielbiam słuchać muzyki z płyt winylowych, brzmią zupełnie inaczej niż wszelkie współczesne formy. Też tak macie? Ja ogólnie lubię też kolekcjonować płyty.
ODPOWIEDZ