Nowoczesna automatyka do bram

Tutaj znajdziesz ciekawostki, fakty i informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
zachariasz_77
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2021, 17:28

Nowoczesna automatyka do bram

Post autor: zachariasz_77 »

Witam serdecznie. Zauważyliście może, jak bardzo rozwinęła się automatyka do bram, a konkretnie sama technologia systemów? Według mnie to zdecydowanie pozytywna informacja, bo wiąże się z tym wzrost komfortu korzystania z napędów do bram i innych elementów. Poza tym wiele firm tworzy naprawdę niezniszczalne systemy, o czym sam się zresztą przekonałem. Też macie takie odczucia?
Miłoszewski

Re: Nowoczesna automatyka do bram

Post autor: Miłoszewski »

Można brać automatykę od producenta napędów, ale można brać od kogoś, kto całe systemy do domu projektuje. Warto pochylić sie nad rozwiązaniami np. https://www.somfy.pl/produkty/bramy-i-a ... y-garazowe. Można to fajnie zintegrować z innymi ich systemami, które też są całkiem interesujące. Spore możliwości razem możemy mieć. Taki dom inteligentny.
braćinie

Re: Nowoczesna automatyka do bram

Post autor: braćinie »

W sterowaniu automatyką budynkową czy taką od brak pomagaj a takie elementy jak modułowe bloki rozdzielcze https://vcx.com.pl/kategoria/modulowe-b ... zdzielcze/ . Dzięki nim możliwe jest inteligentne zaprojektowanie całego rozwiązania, sterowanie oraz samo działanie będzie niezawodne przez cały czas. To moduły dobrej jakości, do tego w atrakcyjnych cenach, występują ze wszystkich popularnych konfiguracjach.
ODPOWIEDZ