Wciągarka do prac przeładunkowych

Tutaj znajdziesz ciekawostki, fakty i informacje z różnych dziedzin.
Łukasz

Wciągarka do prac przeładunkowych

Post autor: Łukasz »

Wciągarka do załadunku betonowych elementów w betoniarki. Najlepiej jakby jakby wciągarka była mobilna i o wysokości wyższej niż wysokość paki w busie. Chcielibyśmy wszystkie elementy które tworzymy od razu ładować do transportu.
Wiec może gdzie dostaniemy takie urządzenie?
Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:28

Re: Wciągarka do prac przeładunkowych

Post autor: Martusia »

Są wypożyczalnie tego typu maszyn, także i innych, więc spokojnie coś znajdziecie na dzień, dwa, wcale nie trzeba kupować. Ja to do swojej firmy znalazłam wózki widłowe, akurat kupowaliśmy, a także i podnośniki koszowe, raz na jakiś czas wynajmujemy je. Jeżeli tego typu maszyny będą was interesować to postawcie na firmę Gizo - na pewno coś dopasują do waszych potrzeb. Gwarantują tu serwis i szybkie naprawy.
Łukasz

Re: Wciągarka do prac przeładunkowych

Post autor: Łukasz »

Łukasz pisze: ↑25 sty 2021, 14:23 Wciągarka do załadunku betonowych elementów w betoniarki. Najlepiej jakby jakby wciągarka była mobilna i o wysokości wyższej niż wysokość paki w busie. Chcielibyśmy wszystkie elementy które tworzymy od razu ładować do transportu.
Wiec może gdzie dostaniemy takie urządzenie?
EDIT: znalazłem ofertę od firmy HAK - https://www.hak.com.pl/ Wielkie dzięki za podesłanie namiarów.
Gośśka

Re: Wciągarka do prac przeładunkowych

Post autor: Gośśka »

Oczywiście. W przypadku jednorazowych zleceń w grę wchodzi jedynie wynajem. U nas tak było na początku. Nie byliśmy pewni czy uda się rozwinąć interes, więc wynajmowaliśmy podnośniki nożycowe elektryczne od firmy Instant http://www.instant.com.pl/pl/categories ... i-nozycowe. Obecnie interesy idą tak dobrze, że zastanawiamy się jednak nad zakupem maszyn.
ODPOWIEDZ