GomaSushi.pl opinie

Wszystko dla smakoszy. Jak upiec idealne ciasto? Skąd wziąć najwyższej jakości składniki? Gdzie znaleźć najlepszą dietę pudełkową? Dyskutujemy, dzielimy się przepisami i rekomendujemy restauracje.
Awatar użytkownika
Alfred72
Posty: 7
Rejestracja: 14 lis 2019, 20:14

GomaSushi.pl opinie

Post autor: Alfred72 »

Gdzie na sushi we Wrocławiu?? Co myślicie o GomaSushi??
Awatar użytkownika
Eliot-99
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2020, 9:33

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: Eliot-99 »

Zdecydowanie najlepsze sushi we Wrocławiu. Jeśli tylko mam ochotę na sushi, to idę do gomasushi.pl, proste. Sprawdź też ich zupę miso, niebo w gębie!
Awatar użytkownika
dżamil83
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2019, 8:52

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: dżamil83 »

Ja w gomasushi.pl zamawiam zawsze sashimi z łososiem - pyszne! Spróbuj, nie pożałujesz. Mają też opcję zamówienia z dowozem, jeżeli nie chce Ci się jechać. Megawygodne.
Awatar użytkownika
Adriana
Posty: 6
Rejestracja: 09 maja 2020, 5:59

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: Adriana »

To moja ulubiona restauracja we Wrocku! Oczywiście w GomaSushi mają pyszne sushi, ale polecam spróbować krewetek w migdałach ze słodkim chilli. Albo któregoś ze specjałów - dragon roll lub unagi roll. Fajne ceny i pyszne jedzenie!
Awatar użytkownika
Laura
Posty: 2
Rejestracja: 25 gru 2019, 20:03

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: Laura »

Uwielbiamy z mężem sushi i przetestowaliśmy chyba wszystkie restauracje we Wrocławiu. Goma Sushi zdecydowanie wygrywa!
Awatar użytkownika
patryk82
Posty: 2
Rejestracja: 09 gru 2019, 8:53

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: patryk82 »

Zawsze zamawiam w Goma Sushi z dostawą do domu. Fantastyczne sushi, chociaż moim ostatnim faworytem jest zupa tom yum z krewetkami. Doskonały smak!
Awatar użytkownika
kira-78
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:28

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: kira-78 »

Fantastyczna restauracja :) Doskonałe mango roll, chociaż muszę przyznać, że wszystkie dania są pyszne! Z pewnością nie raz jeszcze odwiedzę http://gomasushi.pl/
Awatar użytkownika
celestia80
Posty: 11
Rejestracja: 21 cze 2019, 22:17

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: celestia80 »

Miałem ostatnio rocznicę ślubu i na ten szczególny wieczór zamówiłem zestaw specjałów w Goma Sushi. Wszystko było przepyszne i bardzo świeże.
Awatar użytkownika
Ernest84
Posty: 4
Rejestracja: 12 mar 2020, 22:14

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: Ernest84 »

Kiedy pierwszy raz jadłem dania z Goma Sushi byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Tatar z krewetek był przepyszny. Mają bardzo smaczne dania, duży wybór. Polecam
Awatar użytkownika
Dzwonimierz-90
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2020, 11:56

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: Dzwonimierz-90 »

Jestem ich wieloletnim klientem i przez tak długi czas się na nich nigdy nie zawiodłem. Niedawno uruchomili opcję zamówień online. Wszystko działa bardzo sprawnie i strona jest na bieżąco aktualizowana.
Awatar użytkownika
Lilianna_87
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 3:17

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: Lilianna_87 »

Gomasushi jest super, bardzo dobre jedzenie, bardzo miła obsługa.
Awatar użytkownika
Paulina66
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2020, 5:49

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: Paulina66 »

Jak lubisz sushi to jest to bardzo dobry wybór, przygotowują świetne futomaki, to moje ulubione z ich menu, no i mają dobre ceny, a sushi we Wrocławiu nie jest tanie niestety.
Awatar użytkownika
Ulana75
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2020, 22:01

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: Ulana75 »

Mieszkam w pobliżu i często zamawiam u nich sushi, mają bardzo dobre ceny i robią świetne zupy miso.
Awatar użytkownika
Sędomira
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2020, 3:27

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: Sędomira »

Obecnie prowadzą sprzedaż z dowozem lub odbiorem na miejscu. Sushi masterzy przygotowali specjalne zestawy, tak aby dzień stał się lepszy ;)

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ...
Awatar użytkownika
Mira-81
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:33

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: Mira-81 »

Warto wspierać polską gastronomię i lokalnych restauratorów. Ja zamawiam w Goma Sushi bo bardzo cenię sobie ich potrawy i nie chciałabym aby się zamykali. Kładą duży nacisk na jakość składników i odpowiedni smak. Polecam
Awatar użytkownika
ciechosława91
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2020, 3:35

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: ciechosława91 »

Dowożą na terenie całego Wrocławia. To dla mnie idealna opcja na piątkowe popołudnie po pracy. Futomaki i Uramaki najlepsze w mieście.
Awatar użytkownika
bernadeta61
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2020, 18:00

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: bernadeta61 »

Uwielbiam ich potrawy w tempurze! Moim zdaniem najlepsza knajpa we Wrocławiu

narożniki na meble
Awatar użytkownika
Mojra
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2020, 23:53

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: Mojra »

Zawsze dowożą wszystko na czas, składniki świeże i miła obsługa. Czego chcieć więcej?
Awatar użytkownika
Aaron
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2020, 0:12

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: Aaron »

Polecam wszystkie dania z Goma Sushi. Przetestowałem już u nich wszystko i nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam
vikuśka

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: vikuśka »

uwielbiam sushi, fajnie, ze w całym kraju jest tak wiele sprawdzonych miejsc gdzie można dobrze zjeść :) a jak jest tu ktoś z Wrocławia to z całego serducha polecam Sushi Corner https://sushicorner.pl/. Zamawiam u nich regularnie, przynajmniej raz w tygodniu. Smacznie, niedrogo, dostawa też zawsze o ustalonej porze.
salamandiks4

Re: GomaSushi.pl opinie

Post autor: salamandiks4 »

Jeżeli szukacie sprawdzonej restauracji w Warszawie, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://restauracjaamericanhouse.pl/ , gdzie znajdziecie ofertę American House. Wielokrotnie korzystałem z ich usług i zawsze wychodziłem zachwycony.
ODPOWIEDZ