Karma dla ptaków

Wszystko dla smakoszy. Jak upiec idealne ciasto? Skąd wziąć najwyższej jakości składniki? Gdzie znaleźć najlepszą dietę pudełkową? Dyskutujemy, dzielimy się przepisami i rekomendujemy restauracje.
Martó

Karma dla ptaków

Post autor: Martó »

Witam.
Zastanawiam się jaka karma dla ptaków dzikożyjących najlepsza? Czy to zależy od wagi ptaka i koloru? Wybieram pokarm Brapta https://zielonomi24.pl/pokarm_dla_ptakow Nie wiem co kupić. Czy pyzy, czy sypkę? Proszę o poradę. :?:
jój

Re: Karma dla ptaków

Post autor: jój »

Kupowałem ptasie pyzy https://zielonomi24.pl/ptasie-pyzy-500-g-brapta Ptaki zżarli szybko. Podoba się im te jedzonko :lol: :lol: :lol:
óstka

Re: Karma dla ptaków

Post autor: óstka »

Miejmy na uwadze, iż dla ptaków hodowlanych należy zapełnić najwyższej jakości żywność , bez względu na to czy mowimy o innym typie niz gołębie. A teraz pada pytanie, czy wiecie skąd w takie artykuły się zaopatrzyć? Ja od dłuższego czasu inwestuję w produkty z oferty PEP ART https://pep-art.pl/kontakt-2/ . W końcu w asortymencie posiadają szeroki wybór artykułów pod ptaki. W ramach kontaktu wystarczy wypełnić formularz na stronie, co tylko ułatwia sprawę jak i komunikację. Polecam!
Kamil66T

Re: Karma dla ptaków

Post autor: Kamil66T »

Może nie wszyscy wiedzą, ale ptaki można też wysyłać kurierem. Tutaj https://www.ptakikurierem.pl/ zobaczcie sobie o szczegółach, jak to wygląda. Kluczowe jest zabezpieczenie ptaka w klatce lub transporterze. Dostawy są tak szybko realizowane, że nie ma obaw o zdrowie zwierzaka. Wysyłki są od poniedziałku do środy, żeby była pewność, że na weekend żadna paczka nigdzie nie zostanie. Wszystko jest bardzo dobrze obmyślane.
ODPOWIEDZ