reklama

Wszystko dla smakoszy. Jak upiec idealne ciasto? Skąd wziąć najwyższej jakości składniki? Gdzie znaleźć najlepszą dietę pudełkową? Dyskutujemy, dzielimy się przepisami i rekomendujemy restauracje.
Awatar użytkownika
igunia
Posty: 100
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:35

reklama

Post autor: igunia »

Ja korzystam z takiej opcji, bo teraz im szybciej sprzeda się mieszkania tym lepiej, najlepiej jeszcze przed wyjściem z budową na poziom zero. Agencja https://influeme.com.pl/ działa dla mnie w tym zakresie docierając z ofertą do potencjalnych klientów marketingiem internetowym. Dodatkowo mają wsparcie kampanii przez osoby ciut bardziej znane lokalnie, to wzmacnia efekt ich działań, a mieszkania same się sprzedają.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: reklama

Post autor: waza »

Tak naprawdę marketing internetowy jest obecnie jedną z najchętniej wybieranych form reklamy. Warto jednak zaznaczyć, że taki marketing również ma różne oblicza. Na stronie internetowej https://marketingkrokpokroku.pl/wizytowka-google-cena/ możecie sobie na przykład poczytać trochę na temat wizytówki Google i dowiedzieć się, ile coś takiego kosztuje. Polecam zajrzeć ;)
salamandiks4

Re: reklama

Post autor: salamandiks4 »

Czy wiecie kiedy warto zdecydować się na wykorzystanie reklamy zewnętrznej? Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to polecam Wam wszystkim sprawdzić porady w artykule na stronie - https://ni9.pl/kiedy-warto-uzyc-reklamy-zewnetrznej/ .
ODPOWIEDZ