Szkolenie

Wszystko dla smakoszy. Jak upiec idealne ciasto? Skąd wziąć najwyższej jakości składniki? Gdzie znaleźć najlepszą dietę pudełkową? Dyskutujemy, dzielimy się przepisami i rekomendujemy restauracje.
Awatar użytkownika
delicja
Posty: 56
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:02

Szkolenie

Post autor: delicja »

Bierzecie czasem udział w szkoleniach ? Jeżeli tak to jakie są najlepsze i gdzie takich szkoleń szukać? Zastanawiałam sie czy nie skorzystać z któryś z tych https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , ponieważ słyszałam, ze przeprowadzają naprawdę dobre szkolenia. A decydowanie się na coś takiego to same korzyści dla nas.
Awatar użytkownika
rei
Posty: 123
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:50

Re: Szkolenie

Post autor: rei »

Oczywiście, że tak. Bardzo dbam o swój rozwój, jak i moich pracowników. Teraz chcę zapisać nas wszystkich na szkolenia związane z RODO https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... osobowych/ . Według mnie każda firma powinna przejść przez coś takiego. W ten sposób będziecie pewniejsi, jak działać zgodnie z przepisami.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Szkolenie

Post autor: waza »

Jeśli chcecie zadbać o własny rozwój i szukacie dla siebie jakiś atrakcyjnych szkoleń i kursów, to polecam zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar Group na jej stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Jak widać do wyboru macie tam aż kilkadziesiąt różnych kursów z najróżniejszych kategorii i branż, więc każdy z Was na pewno bez problemu znajdzie coś dla siebie ;) A po ukończonym kursie otrzymacie specjalny certyfikat, który potwierdzi nowo zdobyta wiedzę ;)
Awatar użytkownika
Syrenka
Posty: 25
Rejestracja: 13 sie 2019, 18:10

Re: Szkolenie

Post autor: Syrenka »

jak dla mnie warto jest zorganizować fajne szkolenia dla pracowników firmy. nawet czytałam o takich tutaj https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ . Według mnie to jedne z lepszych rozwiązań. Ludzie , który zyskują wiedza mogą więcej osiągnąć.
Awatar użytkownika
lagodna
Posty: 61
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:37

Re: Szkolenie

Post autor: lagodna »

No jak tam jakieś w firmie były organizowane, to tak, brałam udział, ale teraz szefowa nie ma na to pieniędzy i jeśli już, to sami w siebie musimy inwestować. I ja zamierzam. Zainteresował mnie ten kurs http://wiwn.pl/ obejmujący zakup nieruchomości i późniejszą sprzedaż z zyskiem. Miałabym pomoc mentora, który wpływałby na moje decyzje. Waszym zdaniem warto?
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 97
Rejestracja: 21 cze 2019, 10:52

Re: Szkolenie

Post autor: nosleep »

Niestety tak się czasem zdarza, że firma żałuje kasy na szkolenia ale chciałaby mieć pracowników dobrze wykwalifikowanych. Jeśli zdecydujecie się na uczestnictwo w szkoleniach na własną rękę to podrzucam Wam namiary na świetną firmę organizująca szkolenia z Excela. U nich możecie skorzystac zkursu na różnych stopniach zaawansowania https://calculatic.pl/kursy-excel/sredniozaawansowany . Na stronie znajdziecie szczegóły dotyczące poszczególnych szkoleń.
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Re: Szkolenie

Post autor: Marels »

Akurat jeśli chodzi o szkolenia to ze swojego doświadczenia mogę polecić Wam firmę szkoleniową https://biznesedukator.pl ja sam korzystałem nie tak dawno z ich usług w zakresie szkolenia dla handlowca. Uczą wyłącznie konkretnych umiejętności i przekazują mnóstwo wiedzy która przydaje się w kontakcie z klientem, jestem pod wrażeniem i już dostałem nową pracę i walczę o nowych klientów :)
Awatar użytkownika
smutek
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:14

Re: Szkolenie

Post autor: smutek »

Jest dużo szkoleń rozwijających naszą wiedzę. Wszystko zależy od nas czy będziemy korzystać z takich szkoleń czy też nie. My stawiamy na własny rozwój dlatego też często wyjeżdżamy na różnego rodzaju szkolenia. Tutaj : https://www.altkomakademia.pl/ możecie znaleźć naprawdę ciekawe propozycje w tym zakresie.
Awatar użytkownika
smutek
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:14

Re: Szkolenie

Post autor: smutek »

;)
Awatar użytkownika
zero
Posty: 265
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Re: Szkolenie

Post autor: zero »

;)
Awatar użytkownika
zero
Posty: 265
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Re: Szkolenie

Post autor: zero »

Aktualnie można znaleźć multum najróżniejszych szkoleń. Na przykład jak odwiedzimy stronę tego dobrego ośrodka edukacyjnego - Altkom Akademii : https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ , to znajdziemy tam całkiem pokaźną listę proponowanych kursów. Ich szkolenia naprawdę przekazują wiedzę i przygotowują do pracy również pod kątem praktycznym.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Szkolenie

Post autor: monka »

Szkolenia organizuję w swojej firmie bardzo często, bo jest to bardzo opłacalna inwestycja. Szkoleniem, które zamierzam przeprowadzić jako następne jest to dostępne na stronie: https://www.bnt-sigma.pl/szkolenie-norma-iso-17025 . Jestem pewna, że będę z niego zadowolona, bo firma przeprowadzająca szkolenie jest na prawdę dobra.
Awatar użytkownika
Sonik
Posty: 28
Rejestracja: 20 lip 2019, 10:06

Re: Szkolenie

Post autor: Sonik »

W wolnym czasie dużo młodych ludzi gra w piłkę nożną i jest nawet szkolenie w Chce Zostać dla tych, którzy lubią ten sport a prowadzi je Tomasz Frankowski. W ogóle fajnie jest brać udział w szkoleniach bo można zdobyć jakieś nowe doświadczenie. I wcale nie jest drogie takie szkolenie więc naprawdę każdy może sobie na nie pozwolić tylko wyobraźnia nas ogranicza
Awatar użytkownika
Aga
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2020, 1:00

Re: Szkolenie

Post autor: Aga »

Lubię się rozwijać, dokształcać, dlatego też zdecydowałam się pogłębiać swoją wiedzę i pójść na kolejne studia. Postawiłam konkretnie na marketing społeczny i jestem bardzo zadowolona z tego kierunku, jest świetny.
Awatar użytkownika
kasikaa
Posty: 104
Rejestracja: 30 sty 2020, 18:57

Re: Szkolenie

Post autor: kasikaa »

Jeżeli chodzi o szkolenia to na pewno warto przejsć pomyslnie szkolenie Bezpieczeństwa Higieny Pracy jakie oferuje firma https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... lenia-ppoz jest to jedno z tych szkoleń które powinien przejść każdy chociaż raz w czasie swojej pracy.
Awatar użytkownika
Boney
Posty: 75
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:23

Re: Szkolenie

Post autor: Boney »

Szkolenie powinno być dopasowane do tego, czym się zajmujemy. Jeśli chcecie podnieść kwalifikacje w zakresie stomatologii to zerknijcie na szkolenia organizowane przez Akademię Stomatologii. Tu pracują bardzo doświadczeni trenerzy https://www.akademiastomatologii.edu.pl/o-nas/trenerzy , którzy w sposób prosty i zrozumiały przekazują swoja wiedzę. Na stronie firmy znajdziecie aktualną rozpiskę szkoleń oraz konferencji.
Awatar użytkownika
maia
Posty: 107
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:18

Re: Szkolenie

Post autor: maia »

Nam ogromnie dużo dało szkolenie z angielskiego biznesowego. Przeprowadziła je u nas w pracy firma LING PARTNER z Wrocławia https://www.lingpartner.pl/oferta/szkol ... e-dla-firm i mogę ich śmiało polecić. Świetnie sobie poradzili z nauczeniem nas i podstaw i bardziej zaawansowanych rzeczy. Wszyscy bardzo dużo wynieśliśmy z tego kursu i podnieśliśmy swoje umiejętności.
Awatar użytkownika
lara
Posty: 208
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:32

Re: Szkolenie

Post autor: lara »

Możliwość uzyskania uprawnień budowlanych w pełnym lub ograniczonym zakresie jest zależna przede wszystkim od posiadanego wykształcenia. Na pewno musicie wziąć też pod uwagę egzamin ustny na uprawnienia budowlane do którego trzeba dobrze się przygotować, ponieważ często pytania są trudne i podchwytliwe - dlatego tak ważna jest odpowiednia wiedza.
Awatar użytkownika
marilka
Posty: 13
Rejestracja: 16 kwie 2020, 15:41

Re: Szkolenie

Post autor: marilka »

My w pracy jeszcze przed epidemią mieliśmy szkolenie z wystąpień publicznych i efektywnej komunikacji, które przeprowadziła dla nas firma opowiedz.to z Warszawy https://opowiedz.to/oferta/szkolenia/. Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, w dobrej cenie oferują szkolenia, które niezwykle nam pomogły i podczas których wiele się nauczyliśmy. Bardzo ich polecam.
Awatar użytkownika
stylowo
Posty: 57
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:13

Re: Szkolenie

Post autor: stylowo »

Szkolenia są dobre zarówno wtedy gdy wiemy już co chcemy w życiu robić, ale też gdy dopiero szukamy swojej drogi życiowej. Ciekawą opcję znalazłam tu: https://edu-consulting-szkolenia.pl/. Można tam znaleźć różnego rodzaju kursy zawodowe ale też inne szkolenia w zakresie np pierwszej pomocy. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej. Człowiek całe życie powinien się uczyć i dowiadywać czegoś nowego.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 59
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:40

Re: Szkolenie

Post autor: mleczko90 »

Szkolenia są świetnym sposobem na rozwój. Jednymi z takich sesnownych szkolen są szkolenia sprzedażowe, a bardzo ciekawą ofertę znajdziecie tutaj https://integritysolutionspoland.pl/integrity-selling/
Awatar użytkownika
wendon
Posty: 119
Rejestracja: 01 paź 2019, 21:19

Re: Szkolenie

Post autor: wendon »

Jakiś czas temu byłem na kursie Kreatywność i twórcze rozwiązywanie problemów w MF Szkolenia https://mfszkolenia.pl w Warszawie i powiem wam, że ten kurs bardzo dużo mi dał. Od tej pory potrafię inaczej spojrzeć na problem, mniej się stresuję i szybciej przezwyciężam trudności. Mogę wszystkim taki kurs doradzić, przyda się większości z nas.
Awatar użytkownika
penny
Posty: 51
Rejestracja: 25 maja 2020, 10:47

Re: Szkolenie

Post autor: penny »

Bardzo korzystne okazało się dla mojej firmy szkolenie z enova365. Wdrożenie tego programu księgowego usprawniło funkcjonowanie wewnątrz firmy, w tym raportowanie i zarządzanie działem kadr i płac. Sprawdźcie sami, jak użyteczne jest to rozwiązanie https://www.vattax.pl/wdrozenia-i-szkol ... enova-365/.
Awatar użytkownika
alina
Posty: 43
Rejestracja: 18 lut 2020, 20:52

Re: Szkolenie

Post autor: alina »

Fajną opcją są szkolenia z wystąpień publicznych. U nas sporo takich wystąpień jest, zwłaszcza przed zarządem, w kontaktach z partnerami biznesowymi, no i w końcu się na nie zdecydowaliśmy. Szkolenie przeprowadziła firma opowiedz.to z Warszawy https://opowiedz.to/oferta/szkolenia/, którą bardzo serdecznie polecam, bo jest rzetelna. Ich szkolenie to był majstersztyk, wszystkie ich uwagi i wskazówki były w 100% trafne, mają świetne ceny, a szkolą profesjonalnie. Dzięki nim wszyscy wielu rzeczy się nauczyliśmy, polecam.
Collin
Posty: 73
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:34

Re: Szkolenie

Post autor: Collin »

Warto zapoznać się z ofertą firmy www.wellnessinstitute.pl. Oferują spersonalizowane programy w postaci sesji coachingowych czy warsztatów. Można skorzystać z wykładów z zakresu poszerzania horyzontów w sferze well-being. Wszystko to efektywnie wspiera samodoskonalenie i lepsze radzenie sobie ze stresem.
Awatar użytkownika
Eurinka
Posty: 140
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:02

Re: Szkolenie

Post autor: Eurinka »

Szkolenia z branży medycznej polecam tutaj http://agamon.biz/. Świetna organizacja, a wykładowcy prowadzą zajęcia bardzo ciekawie i z zaangażowaniem. Polecam. Warto skorzystać.
Awatar użytkownika
erica
Posty: 33
Rejestracja: 25 cze 2020, 9:29

Re: Szkolenie

Post autor: erica »

Od jakiegoś czasu pracuje w ośrodku pomocy społecznej i doskonale wiem, jak ważne jest zdobywanie wiedzy. A wiadomo, że wiele w naszym społeczeństwie się zmienia. Dlatego warto wyrobić sobie szkolenie typu - sprawozdawczość w OPS http://pccpoland.pl/wydzial/osrodki-pomocy-spolecznej . Takie, które dotyczącą sprawozdania budżetowego, z operacji finansowych, księgowania faktur czy świadczeń, księgowania na potrzeby bilansowe etc.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2020, 20:09 przez erica, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
seven_sins
Posty: 84
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:18

Re: Szkolenie

Post autor: seven_sins »

Widziałam, że pytanie wcześniej padło odnośnie szkoleń dla psychologów, zatem polecam zainteresować się kursem terapii schematu organizowanym przez Centrum CBT https://cbt.pl/szkola-psychoterapii/kur ... -schematu/ . Zapisy już trwają i ilość miejsc na szkolenie jest ograniczona, zatem polecam się spieszyć. Szkolenie obejmuje 96 godzin zajęć wykładowo – warsztatowych oraz superwizji grupowych
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Szkolenie

Post autor: monka »

Jeśli o mnie chodzi to ja zrobiłem sobie kurs grafiki projektowej, obsługi programu autocad, tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/autocad.html wykupiłem bo mają dobre ceny na nie. I warto było, dużo się nauczyłem, mogę teraz zająć się takim projektowaniem zawodowo, to o czym zawsze marzyłem.
Awatar użytkownika
bigarro
Posty: 92
Rejestracja: 31 mar 2020, 13:32

Re: Szkolenie

Post autor: bigarro »

Zarówno ja, jak i moi pracownicy wykorzystaliśmy szkolenia zaproponowane przez www.vrtraining.eu . Świetna sprawa, gdyż technologia tego typu staje się coraz bardziej popularna.
Awatar użytkownika
wiki
Posty: 128
Rejestracja: 04 lip 2019, 23:04

Re: Szkolenie

Post autor: wiki »

Gdybyś chciała przerobić nagranie ze szkolenia na tekst to polecam usługi tej agencji marketingowej http://kreacjasukcesu.pl/transkrypcja-nagran/ Kreacja Sukcesu zajmuje się m.in transkrypcją nagrań wideo i audio. To bardzo profesjonalna i rzetelna firma ciesząca się pozytywną opinią wśród klientów.
https://fashionpolska.pl/oferty/kozuszek-damski
Awatar użytkownika
smutek
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:14

Re: Szkolenie

Post autor: smutek »

Myślę, że warto ciągle się dokształcać i poszerzać swoją wiedzę w danych dziedzinach. Teraz mam plan zrobić kurs wordpress który pomógłby mi w tworzeniu własnej strony internetowej. Jeśli ktoś z was odbył taki kurs i chciałby się podzielić wrażenia, to zapraszam do dyskusji.
Awatar użytkownika
maga90
Posty: 219
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:05

Re: Szkolenie

Post autor: maga90 »

Kiedyś byłam na szkoleniu lub raczej warsztacie gotowania - kuchnia bałkańska. Było super! Fajne dania i spora dawka wiedzy o regionalnej kuchni, jej specyfice i niuansach, które trudni znaleźć w książkach lub internecie.
Awatar użytkownika
BeataBeaaa89
Posty: 80
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:29

Re: Szkolenie

Post autor: BeataBeaaa89 »

Ja osobiście polecam wejść na stronę tej firmy https://fundacjafortis.pl/, która oferuję bardzo dobre szkolenia z różnych dziedzin. Ja w zeszłym roku korzystałam z bardzo fajnego szkolenia “Asertywność jako umiejętność wyrażania swojego zdania i poprawa jakości życia w sytuacjach społecznych kluczem do samorealizacji” i powiem wam, że bardzo pomocne szkolenie”. Z tego co wiem teraz szkolenia są odwołane z powodu wirusa.
Awatar użytkownika
Liwka
Posty: 89
Rejestracja: 03 lis 2019, 21:31

Re: Szkolenie

Post autor: Liwka »

Dziewczyny, jeśli któraś z Was planuje szkolenia z zakresu stylizacji brwi i rzęs, to polecam Wam Warszawską Akademię Szkoleniową Lashes & Brows, której właścicielką jest Pani Patrycja Zielińska. Pani Patrycja https://patrycjazielinska.pl jest też najlepszym z możliwych instruktorów, byłam na dwóch szkoleniach, które prowadziła i jestem pod ogromnym wrażeniem - samej wiedzy, jaką posiada, ale też sposobu w jaki potrafi ją przekazać. To jest osoba, która naprawdę jest pasjonatką swojej pracy i czuć to na każdym kroku. Umiejętności praktyczne i wiedza merytoryczna jaką uzyskałam na tym kursie jest fenomenalna.
Awatar użytkownika
figaro
Posty: 363
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:44

Re: Szkolenie

Post autor: figaro »

Zadbałem o dosyć nietuzinkowe szkolenie na terenie mojej firmy. Mowa oczywiście o szkoleniach z VR, cieszących się ostatnio ogromnym zainteresowaniem. To właśnie VR Training http://vrtraining.eu/ zapewnili nam taki dodatek!
Awatar użytkownika
kasikaa
Posty: 104
Rejestracja: 30 sty 2020, 18:57

Re: Szkolenie

Post autor: kasikaa »

Jak poszukujesz wartościowych szkoleń to polecam skorzystać z oferty https://www.firesafety24.pl/ która specjalizuje się w usługach ppoż. i wykonuje przeglądy gaśnic. Jest to ważny aspekt w działalności firmy i należy go dopilnować. Koszt niewielki a masz pewność że wszystko będzie bezpieczne i pod kontrolą.
Awatar użytkownika
dagmar.goyette
Posty: 4
Rejestracja: 17 wrz 2020, 11:51
Lokalizacja: Katowice

Re: Szkolenie

Post autor: dagmar.goyette »

Korzystanie ze szkoleń rozwija nasze umiejętności, można dzięki temu zdobyć cenne doświadczenie.
Awatar użytkownika
humberto.kunze
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2020, 13:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szkolenie

Post autor: humberto.kunze »

Kilka razu brałem udział w szkoleniach biznesowych, jest to na pewno ciekawe doświadczenie.
ędfb

Re: Szkolenie

Post autor: ędfb »

W temacie kursów i szkoleń to ja teraz tutaj https://cgwisdom.pl/ wykupiłem sobie kurs obsługi programu do grafiki projektowej, kurs przyda mi się w mojej karierze zawodowej, będę mógł zarabiać więcej w mojej firmie. Dlatego właśnie warto robić takie kursy.
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 89
Rejestracja: 16 kwie 2020, 17:35

Re: Szkolenie

Post autor: eapl »

W firmie przede wszystkim podstawą są szkolenia BHP i ppoż., one są niezbędne i standardowe. U nas zajmuje się nimi i sprawdzona już przez nas firma Work-Management ze Słubic https://workmanagement.pl/bhp/. Ich oferta od razu nas zachęciła, są profesjonalni, mają doskonałych fachowców, szkolenia przez nich zawsze dobrze przeprowadzone, maja doświadczenie w branży i znają się na tym, co robią. Ceny mają korzystne, polecam.
Awatar użytkownika
bate
Posty: 60
Rejestracja: 16 kwie 2020, 16:21

Re: Szkolenie

Post autor: bate »

Myślę, że w obecnych czasach kursy zawodowe to bardzo fajna opcja. Mój brat niedawno był na takim kursie w Poznańskim Centrum Kształcenia https://pckz.poznan.pl/szkolenia-i-kursy. To jest rzetelna szkoła, mają przystępne ceny, a do tego same kursy maja wymiar nie tylko teoretyczny, ale również i praktyczny. Są bardzo fajnie poprowadzone, profesjonalnie. Mój brat je zachwala, dzięki nim dostał w końcu pracę, polecam.
łódź

Re: Szkolenie

Post autor: łódź »

Rozwój firmy jest bardzo istotny w obecnych czasach. Warto zatem zapisać się na bezpłatne warsztaty Informatyka w Produkcji i dowiedzieć się jak pomocny może być System ERP w firmie produkcyjnej podczas zarządzania procesami produkcji i logistyki.
tirlecziką

Re: Szkolenie

Post autor: tirlecziką »

najlepiej zainwestować w dobry kurs. Ja własnie zabukowałam sobie miejsce na http://sensible.pl/edukacja,i,nauka/ang ... l,s,14174/ Taki kurs warto miec zrobiony, i warto się uczyć jezyka bo nigdy nie wiadomo co nam przyjdzie. język jest mega wazny i istotny.
Awatar użytkownika
maga90
Posty: 219
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:05

Re: Szkolenie

Post autor: maga90 »

Teraz świat szkoleń przeniósł się do internetu. Warto obserwować social media, bo jest sporo darmowych szkoleń na różne interesujące tematy!
Awatar użytkownika
aniela55
Posty: 61
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:41

Re: Szkolenie

Post autor: aniela55 »

Szkolenia w firmie to podstawa. U nas organizujemy ich wiele, są to szkolenia rozwojowe, ale także te podstawowe, o które każdy pracodawca powinien zadbać, czyli BHP i ppoż. Nimi zajmuje się u nas firma Pirotoks w Katowicach https://pirotoks.com.pl/nasze-uslugi/szkolenia/. Oni są skrupulatni, w pełni profesjonalni, znają się na tym, co robią i zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. Ceny mają korzystne, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
haniula
Posty: 71
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:10

Re: Szkolenie

Post autor: haniula »

maga90 pisze: ↑25 paź 2020, 17:15 Teraz świat szkoleń przeniósł się do internetu. Warto obserwować social media, bo jest sporo darmowych szkoleń na różne interesujące tematy!
Dokładnie tak, warto śledzić informacje. Także forma szkoleń uległa zmianie. Ja zawsze śledzę ofertę warsztatów Centrum CBT w Warszawie przez to, że pracuję jako psycholog. Szkolenie które mnie interesuje i odbędzie się 28-29.11 będzie miało właśnie formę online ewentualnie hybrydową jeśli się coś zmieni. Jeśli jesteście zainteresowani tematem terapii poznawczo behawioralnej to zostawiam namiar https://cbt.pl/szkolenia/techniki-w-ter ... wioralnej/
Bartek35Wróblewski

Re: Szkolenie

Post autor: Bartek35Wróblewski »

Jeżeli jesteśmy w temacie szkoleń to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.scat.pl/szkolenia/pl, która organizuje szkolenia dla osób, którzy chcą dostać się do wojska lub policji jak i byłych wojskowych i policjantów, którzy ubiegają się o pracę w agencjach ochrony.
Śliwowica

Re: Szkolenie

Post autor: Śliwowica »

Ze szkoleń najbardziej cenię te, które dają mi później pieniądze. ;) Od wielu lat mieszkam w Wielkiej Brytanii. Jest tu taka firma Empire Training Services https://empiretrainingservices.co.uk, która organizuje dużo kursów m.in. na wózki widłowe czy maszyny budowlane. Trafiłem na nich zaraz po przyjeździe, kiedy nie znałem jeszcze zbyt dobrze języka, a oni organizowali kursy po polsku. Teraz, mimo, że z angielskim nie mam już problemów nadal korzystam z ich usług, bo mają dobre ceny i bardzo sprawnie wszystko załatwiają. Praktycznie każdy taki kurs, to dla mnie większa stawka w pracy. Polecam właśnie takie szkolenia. :)
iśka

Re: Szkolenie

Post autor: iśka »

a słyszeliście już o oprogramowaniu Altium Designer ? Gdybyście chcieli je poznać nauczyć się z niego korzystać to na pewno warto rozważyć udział w szkoleniu oferowanym przez firmę https://www.ccontrols.net/pl/szkolenia/ ... -designer/. Wysoki poziom, świetni certyfikowani specjaliści, ceny też korzystne. można tu liczyć na indywidualne podejście i profesjonalną obsługę.
Awatar użytkownika
symboliczna
Posty: 92
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:37

Re: Szkolenie

Post autor: symboliczna »

To oczywiste bo każdy inwestuje w coś co potem przynosi zyski albo wymierne efekty, uważam że negocjacje szkolenia warszawa bardzo się przydaje bo ma na celu przygotowanie pracowników do prowadzenia skutecznych negocjacji z kontrahentami
Królik

Re: Szkolenie

Post autor: Królik »

Jeśli potrzebujesz szkoleń które podniosą poziom bezpieczeństwa w twojej firmie to polecam skorzystać z oferty firmy https://www.isecure.pl/ Mają w ofercie zarówno szkolenia jak i audyty z zakresu RODO więc masz pewność że jesteś w dobrych rękach. W dobie pandemii większość ich szkoleń można zrobić online łącznie z egzaminem także nie ma żadnych przeszkód.
PaulinaŻ

Re: Szkolenie

Post autor: PaulinaŻ »

Szkolenia są bardzo ważne i jeżeli ktoś ma taką możliwość to powinien na takie szkolenia chodzić bo nie wiadomo co się może w życiu przydać. Ja na początku roku byłam na szkoleniu “ Język angielski biznesowy w trybie indywidualnym (od poziomu A2)”. Szkolenie organizowałam fundacja Fortis w Katowicach.
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 41
Rejestracja: 21 paź 2019, 14:07

Re: Szkolenie

Post autor: Matylda »

Niedługo będę prowadzić szkolenie na temat platformy komputerowej raspberry pi . Jej wersja 4 ma nowe, doskonałe zastosowanie w przemyśle. Może interesuje was ten temat? Więcej można o tym przeczytać na stronie itwiz.pl. Raspberry Pi 4 jest dużo bardziej wydajana od poprzednich wersji oraz ma nowe funkcje i wsparcie dla Bluetooth 5.0.
Żaneta

Re: Szkolenie

Post autor: Żaneta »

Jeszcze przed pandemią często chodziłem na szkolenia z różnej tematyki i teraz bardzo żałuję, że większość firm szkoleniowych zamroziła swoje szkolenia. Wiem, że jeżeli szkolenia ruszą, to w pierwszej kolejności melduję się w Fundacji Fortis w Katowicach https://fundacjafortis.pl/ i zapisuję się na szkolenie „Asertywność jako umiejętność wyrażania swojego zdania i poprawa jakości życia w sytuacjach społecznych kluczem do samorealizacji".
Ludmiła

Re: Szkolenie

Post autor: Ludmiła »

Warto chodzic na szkole, dzięki którym ma się np dostać lepszą pracę. Ja np dostałam lepsza pracę dzięki temu, ze mam certyfikat z j. rosyjskiego. Chodziłam do szkoły językowej katiusza w Warszawie.
struśka_672

Re: Szkolenie

Post autor: struśka_672 »

bate pisze: ↑16 paź 2020, 7:54 Myślę, że w obecnych czasach kursy zawodowe to bardzo fajna opcja. Mój brat niedawno był na takim kursie w Poznańskim Centrum Kształcenia http://www.odtj.net/pojazdy-uprzywilejowane/ . To jest rzetelna szkoła, mają przystępne ceny, a do tego same kursy maja wymiar nie tylko teoretyczny, ale również i praktyczny. Są bardzo fajnie poprowadzone, profesjonalnie. Mój brat je zachwala, dzięki nim dostał w końcu pracę, polecam.
Było super, lepiej nie mogłam trafić. Instruktor dobrze przygotował mnie do egzaminu i świetnie tłumaczył. Jak najbardziej polecam.
miałko

Re: Szkolenie

Post autor: miałko »

Jak chcesz kupic podręczniki dla swojego dziecka w dobrej cenie to polecam Ci stronę jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-wi ... stwie-2021 Znajdziesz tutaj całe repetytorium dla maturzystów i nie tylko :) Warto się rozejrzeć. Mają tam bardzo fajne książki - lepiej wydać na to, niż na bzdurne szkolenie.
Szymuś91221

Re: Szkolenie

Post autor: Szymuś91221 »

Warto wybrać się na szkolenie aby się rozwijać.Warto na przykład poznać techniki i metody z których czerpie facylitacja. Facylitacja jest metodą wspierania pracy zespołu na rzecz realizacji określonego celu. Dokładniej mówiąc facylitacja to takie oddziaływanie na grupę, które pomaga osiągnąć założone rezultaty w optymalnym czasie oraz zgodnie z potencjałem uczestników spotkania.
Ańka

Re: Szkolenie

Post autor: Ańka »

Cześć wszystkim ;) jak szukacie korepetycje online to warto zajrzeć i zobaczyć jakie kursy przygotowawcze online z matmy od poziomu podstawowego u Dominika Fołtyn -------------------------------------------------> https://www.facebook.com/MatmaNa100Procent/ :)
Magaś90

Re: Szkolenie

Post autor: Magaś90 »

Teraz dużo dzieje się w internecie - można wybrać fajne szkolenia z różnych dziedzin w formie online. Trzeba się dobrze porozglądać, bo wiele webinarów ma też dużą wartość poznawczą - polecam wszystkim, kto lubi się rozwijać. Na pewno coś znajdziecie, co Was zainteresuje.
Diana Leszczyńska

Re: Szkolenie

Post autor: Diana Leszczyńska »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy szkoleniowej https://www.great-online.pl/kursy/kursy-online, która oferuję szkolenia w formie online. Taka forma jest w obecnym czasie bardzo pomocna bo nie trzeba narażać się na przebywanie w grupach a co za tym idzie zarażenie covid19. Ja osobiście skorzystałam z dwumiesięcznego kursu języka angielskiego od podstaw.
Deniś26

Re: Szkolenie

Post autor: Deniś26 »

Szkolenia to bardzo ważna kwestia jednak nie ze wszystkigo można się szkolić bo po prostu brakuje na to czasu, dlatego warto dokładnie przemyśleć jakie kompetencje warto rozwijać. Na stronie https://savealife.pl/szkolenia/dla-kazd ... a-kazdego/ znajdziecie kurs pierwszej pomocy dla każdego.
Daruśko

Re: Szkolenie

Post autor: Daruśko »

Tak to prawda wszystkie szkolenia są niezwykle ważne i należy brac ich jak najwięcej. Na pewno warto będzie zainteresowac sie ofertą jaką przedstawia firma https://www.bhp-center.com.pl/warszawa/ ... a-wstepne/ odnośnie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa higieny pracy.
Myśl

Re: Szkolenie

Post autor: Myśl »

Szukam dobrego kursu na wózki widłowe. Na https://kursyzawodowe.pl/oferta/szkolenia-udt/ znalazłem ciekawą ofertę. Zanim jednak zdecyduję się, wolałbym poznać opinie osób, które już się u nich uczyły i coś więcej mogą powiedzieć na temat tego, jak wyglądają zajęcia itp.?
ginamó

Re: Szkolenie

Post autor: ginamó »

Ostatnio zgłosiliśmy się po szkolenia BHP do mojej firmy. Nadzor i doradztwo zapewnili https://szkolenia-bhp-krakow.pl/nadzor-i-doradztwo , dzięki którym wiedza moja i pracownikow trzykrotnie wzrosla. A warto miec pojecie odnosnie radzenia sobie w sytuacjach zagrozenia, roznie to bywa.
Maruś56

Re: Szkolenie

Post autor: Maruś56 »

Witam! Oczywiście szkolenia są bardzo ważne, jednak odzież w jaką zaopatrujemy naszych pracowników jest równie ważna. Ja zamawiam odzież roboczą w sklepie BHP Technik https://bhptechnik.pl/odziez-robocza-19. Jakość jest rewelacyjna a ceny bardzo przystępne. Słyszeliście kiedyś o tym sklepie?
Lucuś24

Re: Szkolenie

Post autor: Lucuś24 »

Szkolenia to bardzo ważna kwestia, ponieważ bez ciągłego rozwoju ciężko pozostać konkurencyjnym na rynku pracy. Np. w przypadku sektora IT, rozsądne wydają się szkolenia sysops lub devops. W przypadku sysops zadań administratora należy między innymi utrzymanie i wdrażanie technologii oraz hardware’u, do uruchomienia których nie jest wymagana rozległa wiedza programistyczna.
karuś9392

Re: Szkolenie

Post autor: karuś9392 »

Moim zdaniem dobrze by było, gdyby w Polsce częściej było wykorzystywane kształcenie dualne https://edunet-poland.pl/ . Jest ono o tyle dobre, że uczniowie szkół zawodowych dzięki współpracy szkoły z przedsiębiorstwem, są przyuczani do wykonywania konkretnych czynności w zakładzie pracy. Po ukończeniu edukacji mają zapewnioną pracę. Świetna rzecz
WiktorĆ

Re: Szkolenie

Post autor: WiktorĆ »

Jeżeli szukasz szkoleń z zakresu BHP to warto zapoznać sie z ofertą firmy Dante-BHP z Lubina https://bhplubin.com.pl/o-firmie-dante-bhp/. Firma działa na najwyższym poziomie i powiem wam, że korzystałem z usług wielu firm i powiem wam, że oni robią naprawdę dobra robotę.
mózykant

Re: Szkolenie

Post autor: mózykant »

Zrealizowanie szkolenia BHP okazało się dla nas niezwykle wazne, z tej okazji zgłosiliśmy się do https://bhp-safety.pl/szkolenia-wstepne-bhp/ . Zaczęliśmy od należycie przeprowadzonych szkoleń wstępnych, w tym przypadku okazały się doskonałe, Takie szkolenia składają się z dwóch etapów - instruktażu ogólnego i stanowiskowego.
viśka

Re: Szkolenie

Post autor: viśka »

fajnie, że wspominacie też o takich podstawowych szkoleniach z BHP. Ja dorzuciłabym do tego jeszcze kursy z zasad udzielania pierwszej pomocy, przydatne dla każdego. Jeśli chodzi o firmę, która zajmuje się ich organizacją to warto zerknąć na ofertę Transmedyk https://www.transmedyk.pl/. Kompleksowa oferta, rozsądne ceny, indywidualne podejście do klienta.
Korneluś25

Re: Szkolenie

Post autor: Korneluś25 »

Według mnie szkolenia to bardzo ważna kwestia, dlatego też warto szkolić się w każdym wieku i w każdej branży. Moim zdaniem kwalifikowana pierwsza pomoc dla służb mundurowych jest bardzo ważna, dlatego też każdy mundurowy powinien wybrać się na takie szkolenie.
Adrian Ź.

Re: Szkolenie

Post autor: Adrian Ź. »

Za nadzór, doradztwo plus szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej w naszym zakładzie odpowiada KOF Regard BHP Rzeszów - wszelkie niedociągnięcia zostały przez nich skorygowane w sposób profesjonalny oraz rzetelny. Naprawdę warto aby pracownicy byli regularnie szkoleni z kwestiach ppoż.
Lidką4

Re: Szkolenie

Post autor: Lidką4 »

Znajomość MS Excel z pewnością przełoży się na jakoś twojej pracy dzięki czemu wydajność oraz skuteczność wykonywanych zadań będzie na najwyższym poziomie.

Kursexcel.pl to świetna inwestycja w siebie, aby podnieść swoje kwalifikacje i poszerzyć wiedzę z zakresu obsługi komputerowej.
Kryśka

Re: Szkolenie

Post autor: Kryśka »

Z powodu pandemii praca zdalna stała się codziennością dla wielu z nas i mieliśmy problem by poradzić sobie ze zorganizowaniem stanowiska pracy w domu. Dlatego zdecydowaliśmy sie na https://sqda.pl/e-learning/praca-zdalna/. Pomaga w organizacji stanowiska pracy, bezpiecznej pracy z komputerem, najczęściej pojawiającymi się błędami podczas pracy zdalnej oraz ich konsekwencjami. Bardzo polecam.
magaś90

Re: Szkolenie

Post autor: magaś90 »

O, widzę, że głównie polecacie szkolenia bhp. Znajomy polecał mi takie szkolenia dla pracowników przez internet. Czy korzystaliście też z tej formy? My do tej pory mieliśmy behapowca, który przychodził, jak była potrzeba, ale w pandemii trochę to było ryzykowne. Co sądzicie?
Elą

Re: Szkolenie

Post autor: Elą »

Nasza firma postanowiła wejść na wyższy poziom obsługi klienta. Po analizie wielu ofert zdecydowaliśmy się na rozmowy z 3 firmami.
ostateczny wybór padł na jedna firmę, która przeprowadziła szkolenie z obsługi klienta a następnie z prezentacji produktu. Jesteśmy zadowoleni z dopasowania szkolenia do naszych potrzeb szkoleniowych. Minoł już rok od szkolenia i rzetelnie mogę powiedzieć, że widzimy efekty szkolenia.
esę

Re: Szkolenie

Post autor: esę »

Lepiej będzie zdecydowanie https://wojkat.eu/ zastanowić się nad pracownikiem z innego kraju. Taki pracownik jest na sezon, ale jestem pewna, że umowa pasuje zarówno tobie jak i jemu. Czasami takich sezonowych pracowników również potrzebujemy, w końcu raz na jakiś czas może nas spotkać kompletny nawał pracy.
Krzyś44

Re: Szkolenie

Post autor: Krzyś44 »

Ja całe swoje życie powiązałem z informatyką i stale poszerzam w tym kierunku swoją wiedzę poprzez specjalistyczne szkolenia. Nie muszę się ograniczać bo zarobki informatyków są bardzo wysokie a pracy jest też w brud. Jeśli lubisz ten dział i masz do tego smykałkę to masz gwarancję zarobków i pewnej pracy na długie lata.
wierką

Re: Szkolenie

Post autor: wierką »

ja uważam, że pracownika trzeba też doceniać, a nie tylko wysyłać na szkolenia. Jeśli chcecie w jakiś sposób podziękować swoim współpracownikom to polecam czekoladki np z chocolissimo. Mega smaczne, pięknie zapakowane, jestem pewna, że zostanie ten gest mocno doceniony.
Sławomir

Re: Szkolenie

Post autor: Sławomir »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę https://uprawnienia-budowlane.pl , na której znajdziecie wszelkie informacje oraz porady związane z uprawnieniami budowlanymi. Jeżeli jesteście zainteresowani lub macie pytania, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.
ginamó

Re: Szkolenie

Post autor: ginamó »

Jestem świeżo po szkoleniu zawodowym w https://www.zdz.lodz.pl/osrodki-szkoleniowe . Wiedza na tym poziomie faktycznie przydała się w nowej pracy a mi umożliwiła osiągnięcie niebywałego sukcesu na tym polu. Myślę, że i Wy znajdziecie tutaj coś dla siebie. Wychodzę z założenia, iż kompetencje należy poszerzać z każdej strony.
Śmieliński

Re: Szkolenie

Post autor: Śmieliński »

Magaś90 pisze: ↑22 mar 2021, 13:58 Teraz dużo dzieje się w internecie - można wybrać fajne szkolenia z różnych dziedzin w formie online. Trzeba się dobrze porozglądać, bo wiele webinarów ma też dużą wartość poznawczą - polecam wszystkim, kto lubi się rozwijać. Na pewno coś znajdziecie, co Was zainteresuje.
To też jest dobra metoda ale ma pewną wadę. Jak czegoś nie do końca zrozumiesz, to już Twój problem. Szkolenia dają większą możliwość interakcji z prowadzącym. Jak dla mnie takie rozwiązanie jest po prostu wygodniejsze. Ostatnio odbywałem szkolenie od http://iknowit.com.pl/ i było całkiem fajnie. Merytorycznie i z najnowszą wiedzą. Żadnych starych informacji, co nie zdarza się tak znowu często.
kotka

Re: Szkolenie

Post autor: kotka »

Jednym z ważniejszych szkoleń, które musicie zapewnić swoim pracownikom - jest szkolenie BHP. Nie wiem czy już się rozglądaliście za firmą czy jeszcze nie, ale z tego co wiem to właśnie EKOFIT cieszy się dużą popularnością wśród swoich klientów biznesowych.
ODPOWIEDZ