Wina

Wszystko dla smakoszy. Jak upiec idealne ciasto? Skąd wziąć najwyższej jakości składniki? Gdzie znaleźć najlepszą dietę pudełkową? Dyskutujemy, dzielimy się przepisami i rekomendujemy restauracje.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 38
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:57

Wina

Post autor: heniutek »

Czy są tutaj miłośnicy win? Zaczynam się zastanawiać nad tym, gdzie można zamawiać jakieś naprawdę rzadko spotykane w marketach (o ile występują w nich) wina. Odkryłem ostatnio sklep z winami, gdzie są wina z całego świata, oferta jest naprawdę bardzo ciekawa, opisano tam również miejsca, skąd pochodzą wina. Jest to chyba jedyne miejsce, gdzie mogę bardzo dużo się dowiedzieć na temat tego wina, które chcę zakupić.
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 97
Rejestracja: 21 cze 2019, 10:52

Re: Wina

Post autor: nosleep »

Niezle, niezle ale ja jednak wole wyroby wlasnej produkcji. Nie ma to jak nalewka z owocow (czerwona/czarna porzeczka czy wisnia - moje ulubione) lub wlasnie np wino. To takze fajny pomysl na prezent - kupuje ladne butelki do wina - nie sa drogie - tylko najlepiej przez net zamowic, bo np w sklepie Superbutelki wychodzi to za 1-2 zl za sztuke, a w normalnym sklepie - nawet 10 zl! - wlewam w nie wino wlasnej roboty, do tego kokardka i fajna etykieta - i prezent gotowy!
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Wina

Post autor: monka »

Ja uwielbiam wina! Póki co kupowałam je przy okazji - w marketach, albo pobliskich sklepach, ale gdy znalazłam sklep z winami zielone butelki zorientowałam się jak wiele na tym traciłam. W tym sklepie nie dość, że są zdecydowanie niższe ceny to i wybór jest znacznie większy. Polecam
ODPOWIEDZ