Aparat słuchowy

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
HelenaĆ87

Aparat słuchowy

Post autor: HelenaĆ87 »

Dzień dobry,
potrzebuje zakupić baterie do aparatu słuchowego, czy wiecie jakie powinnam wybrać do zausznych ze słuchawką w uchu? Musze je kupić dla starszej osoby, która nie bardzo ma jak wyjść z domu a tym bardziej nie potrafi korzystać z Internetu. Z góry bardzo dziękuję za każda odpowiedź.
Bogdan Ć

Re: Aparat słuchowy

Post autor: Bogdan Ć »

Jeżeli szukasz dobrego aparatu słuchowego to polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://akademiaslyszenia.pl/ . Zamawiałem tam aparat słuchowy dla mojej mamy, która praktycznie już nic nie słyszała. Teraz, kiedy ma już nowy aparat jej życie zmieniło się na leprze .
Jaśkaa

Re: Aparat słuchowy

Post autor: Jaśkaa »

Ja też od kilku lat noszę aparat i jestem bardzo z niego zadowolona. Szkoda, że nie napisałaś gdzie mieszkasz. Na pewno byłoby nam łatwiej Ci pomóc.. Ja kupuję baterie i środki pielęgnacyjne do aparatu wewnątrzusznego w sklepie https://www.aparatysluchoweecho.pl/ofer ... legnacyjne w Kielcach. Dysponują bardzo szerokim asortymentem, atrakcyjnymi cenami oraz pomocną i życzliwą obsługą klienta. Na pewno będą w stanie dobrać dla Ciebie najlepsze baterie.
ODPOWIEDZ