Asinos opinie

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 50
Rejestracja: 24 lip 2019, 13:05

Asinos opinie

Post autor: Daria »

Szukam dostawców artykułów medycznych. Interesuje mnie cała Polska. Namierzyłam ten sklep: https://asinos.pl/ i widzę, że mają świetne opinie. Czy ktoś z Was współpracował może z nimi?
Daniel
Posty: 39
Rejestracja: 14 lut 2020, 13:41

Re: Asinos opinie

Post autor: Daniel »

Moja siostra pracuje w dziale zakupów w jednej z prywatnych klinik. Wyposażenie dla placówki zamawia dość często od Innow i bardzo chwali sobie tego dostawcę. Mają w ofercie specjalistyczne meble, np, takie stoły do transportu pacjentów: https://innow.pl/kategoria-produktu/sto ... u-chorych/ , akcesoria medyczne i sprzęt rehabilitacyjny. Myślę, że warto byłoby zapoznać się z całym asortymentem.
Kaśka

Re: Asinos opinie

Post autor: Kaśka »

A słyszeliście o meblach medycznych pokrytych farbą kredową? Więcej na ten temat dowiecie się na stronie https://www.meble-medyczne.pl/idea-farb ... edycznych/ . Pokrycie taką farbą daje możliwość długiego użytkowania, oraz jest całkowicie bezpieczne dla pacjentów.
Paweł

Re: Asinos opinie

Post autor: Paweł »

W gabinecie medycznym przyda się stolik medyczny na kółkach. Zarówno w gabinecie dentystycznym, jak i ginekologicznym, czy chirurgicznym. Można na nim położyć niezbędne do badania narzędzia, które można przestawiać dzięki temu, że stolik jest na kółkach.
ODPOWIEDZ