Centrum Terapii Promitis - opinie

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
lara
Posty: 168
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:32

Centrum Terapii Promitis - opinie

Post autor: lara »

Witam wszystkich na forum! Szukam obecnie opinii na temat Centrum Terapii Promitis. Jeżeli mieliście okazję korzystać z ich pomocy - chętnie poznam wasze doświadczenia.
tya

Re: Centrum Terapii Promitis - opinie

Post autor: tya »

Ja naprawdę polecam. Oferują pomoc zarówno dzieciom, młodzieży jak i dorosłym. Mają świetne podejście i co najważniejsze - jest to indywidualne podejście. Jeżeli więc masz taką możliwość, to umów się na wizytę.
Awatar użytkownika
lara
Posty: 168
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:32

Re: Centrum Terapii Promitis - opinie

Post autor: lara »

Dziękuję ci bardzo za odpowiedź. Byłabym jeszcze wdzięczna, gdybys powiedziała jak tam jest z terminami?? Długo się czeka? Tydzień , miesiąc czy więcej ??
tyaa

Re: Centrum Terapii Promitis - opinie

Post autor: tyaa »

Nie, nie długo... wizyty są prywatne, więc to akurat bardzo duzy plus. Bo każdy wie jak to wygląda na NFZ.... Natomiast ciezko mi konkretnie powiedziec jak dlugo... wszystko zalezy od tego ile mają pacjentów.. najlepiej bedzie jak zadzwonisz i sie dopytasz.
Awatar użytkownika
lara
Posty: 168
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:32

Re: Centrum Terapii Promitis - opinie

Post autor: lara »

Super, bardzo ci dziękuje za pomoc. Masz rację... najlepiej bedzie jak zadzwonie i sama dopytam. Tym bardziej ze na ich stronie www https://centrum-terapii.pl/ mozna bez problemu znaleźć numer kontaktowy.
ssassa

Re: Centrum Terapii Promitis - opinie

Post autor: ssassa »

Hej wszystkim. Jeżeli o Promitis chodzi to ja także serdecznie polecam. Wizyty są szybkie, więc jak szukacie pomocy na cito to jest to najlepszy wybór.
Awatar użytkownika
lara
Posty: 168
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:32

Re: Centrum Terapii Promitis - opinie

Post autor: lara »

Kolejna dobra recenzaj, która tym bardziej przekonuje mnie do umówienia się do Promitis. Bardzo dziękuję. To dla mnie naprawdę wiele znaczy. :) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
misusia

Re: Centrum Terapii Promitis - opinie

Post autor: misusia »

Ja to sie wcale nie dziwie ze promitis ma tak dobre opinie, recenzje itd. Wspaniali specjaliści tam pracują, na których zawsze mozna polegac. Skuteczni, zaangazowani, z sercem na dloni. Tez ich bardzo polecam
Awatar użytkownika
lara
Posty: 168
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:32

Re: Centrum Terapii Promitis - opinie

Post autor: lara »

Ja jestem już po wizycie. Dziękuję za wszystkie polecenia i rekomendacje. Na własnej skórze przekonałam się, że był to bardzo dobry wybór.
............................................................................................
ODPOWIEDZ