Dermatologia estetyczna

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Wislawa
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020, 16:04

Dermatologia estetyczna

Post autor: Wislawa »

Cześć! Szukam naprawdę dobrego i polecanego lekarza, który wykonałby zabieg z użyciem botoksu. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o Jakubowska Esthetic. Korzystaliście z usług tej pani doktor? Polecacie?
Awatar użytkownika
ryksa79
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2020, 23:35

Re: Dermatologia estetyczna

Post autor: ryksa79 »

Jeśli chodzi o botoks, to zdecydowanie polecam Panią Jolę. Zresztą każdy jej zabieg jest przeprowadzany na wysokim poziomie, więc absolutnie nie ma się czego bać. Można też liczyć na miłą atmosferę w gabinecie, a to równie ważne :)
Olguś

Re: Dermatologia estetyczna

Post autor: Olguś »

Przy medycynie estetycznej, czyli też dermatologii, naprawdę trzeba wybrać dobrego specjalistę. Często osoby które wykonują różne zabiegi mają nikłe kompetencje więc to bardzo ważne. Ja mogę polecić w Krakowie panią Romę Zielińską z Magnopere, więc jeśli Kraków jest w twoim zasięgu to uderzałabym tam :)
Miśka

Re: Dermatologia estetyczna

Post autor: Miśka »

Jeśli chodzi o zabiegi z botoksem to muszą być wykonane przez lekarza medycyny estetycznej.
Polecam Panią doktor Magdalenę Niemczuk lub Marzenę Janasik z J'Adore Instytut: https://jadoreinstytut.com/warszawa/.
Panie doktor dokładnie opowiedzą Ci, jak wygląda zabieg oraz jak pielęgnować skórę po nim.
Myślę, że w inne ręce nie miałabym odwagi się oddać w takim wypadku!
ODPOWIEDZ