dom seniora

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Kallińska

dom seniora

Post autor: Kallińska »

Poszukuję dobrego domu seniora dla mojej babci - niestety nikt z rodziny nie moze pozwolic sobie na calodobowa opieke nad nia ze wzgledu na pracę. Moze tak Dom Seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu/ ? W sumie to niedaleko mojego miejsca zamieszkania bo w Piotrkowie Kujawskim nieopodal Inowroclawia. Widzę ,że budynek jest dobrze wyposazony a personel specjalnie wyszkolony do opieki nad starszymi. Co wiecej, na stronie mozna wyczytac ze czesto organizuja seniorom ciekawe zajecia, co myslicie?
Bożenkka322

Re: dom seniora

Post autor: Bożenkka322 »

Najważniejsze żeby dom opieki znajdował się w miarę blisko Was, żeby można było odwiedzać bliską osobę. Gdyby ktoś z Was szukał domu opiekiw Nowym Dworze Mazowieckim to polecam "Dom Rodzinny'. To placówka również dla bardzo schorowanych osób starszych, mają tam nawet oddział paliatywny. Opieka jest wzorcowo a i warunki naprawdę dobre.
Awatar użytkownika
lorna
Posty: 121
Rejestracja: 02 lis 2019, 20:48

Re: dom seniora

Post autor: lorna »

Dom opieki dla seniorów to dobre rozwiązanie jeśli rodzina nie jest w stanie zająć się bliską osobą. My nie daliśmy rady, by połączyć pracę z opieką nad mamą z alzheimerem, w końcu zdecydowaliśmy się żeby zamieszkała w domu seniora i cieszymy się, że ma tam dobre warunki, m.in. stałą 24-godzinną opiekę pielęgniarską. Mama przebywa w prywatnym domu seniora w pobliżu Trójmiasta - we wsi Kostkowo, tu macie więcej informacji o ośrodku https://www.lesnewrota.pl/o-nas Ja powiem tylko, że wszystko jest tam na wysokim poziomie, opieka jest dobra, fachowa, miła i pomocna.
Irenka Dłużko

Re: dom seniora

Post autor: Irenka Dłużko »

Do pielęgnacji osób starszych niezbędne są kosmetyki dla seniorów. My zwyczaj robimy większe zamówienie ze strony https://medyczny.store/134-dezynfekcja. Można tam znaleźć preparaty dezynfekujące, ale także łagodzące odleżyny i gojące rany. Osoby w podeszłym wieku mają bardzo suchą skórę, która wymaga szczególnej pielęgnacji.
obyzgą

Re: dom seniora

Post autor: obyzgą »

Ja zastanawiałabym się nad ewentualnym wykupieniem miejsca w https://podtopolami.eu/ , bardzo przyjaźnie nastawione, wiele ciekawych atrakcji czeka tam na seniora, a co najważniejsze należyta opieka, na którą każda strasza i zmęczona życiem osoba zasługuje.
ODPOWIEDZ