echo serca płodu - gdzie zrobić?

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
pompon11

echo serca płodu - gdzie zrobić?

Post autor: pompon11 »

Cześć, dostałam zalecenie wykonania badania echo serca płodu. Sugerując się opiniami innych mam, zdecydowałam się na wizytę u doktor Wioletty Rozmus-Warcholińskiej. Absolutnie nie żałuję. Pani doktor przyjmuje pacjentki w Katowicach i z tego, co wiem, także w Częstochowie. Jestem mile zaskoczona - badanie przebiegło sprawnie. Pani doktor wszystko dokładnie sprawdziła. Podczas wizyty czułam, że mam najlepszą opiekę. Niewielu specjalistów wykonuje te badania, dlatego zdecydowałam się założyć ten wątek. Może stworzymy listę sprawdzonych specjalistów dla innych, przyszłych mam?
kawkazmlekiem

Re: echo serca płodu - gdzie zrobić?

Post autor: kawkazmlekiem »

Mogę podpisać się pod tą opinią obiema rękami ;) Strasznie się balam tego badania. Ale dr Rozmus-Warcholińska doskonale wiedziała, co robi. Badanie przebiegło w sympatycznej - mimo okolicznosci - atmosferze. Przeprowadziła się szybko i sprawnie, bo pracuje na nowoczesnym sprzęcie. Polecam
ODPOWIEDZ