Gdzie udać się na USG piersi w Warszawie?

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
UlkkaI
Posty: 63
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:57

Gdzie udać się na USG piersi w Warszawie?

Post autor: UlkkaI »

Gdzie udać się na USG piersi w Warszawie? Chyba wyczułam guzek :(
Awatar użytkownika
ZimowaDama
Posty: 79
Rejestracja: 29 paź 2019, 12:41

Re: Gdzie udać się na USG piersi w Warszawie?

Post autor: ZimowaDama »

Ja z mamą regularnie raz do roku badam się w Wilmedzie na Wilanowie. Profilaktyka raka piersi jest bardzo ważna. Trzeba się badać, to nie boli, wiele też nie kosztuje, a w razie wykrycia jakiś guzków można od razu działać i całkowicie się wyleczyć.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Gdzie udać się na USG piersi w Warszawie?

Post autor: waza »

Jeśli chodzi o usg sutków, to z tego, co wiem, można się na takie badanie zapisać w centrum diagnostycznym Radio Medica na ul. Bobrowieckiej. Cena za takie badanie nie jest tam wygórowana, a do badań wykorzystywany jest specjalistyczny, nowoczesny sprzęt. Tak więc polecam ;)
wiola84

Re: Gdzie udać się na USG piersi w Warszawie?

Post autor: wiola84 »

Bardzo fajnie to jest załatwiane w Multimedzie w Wawie. Z naszej perspektywy - nawet wzorcowo. Mówią, jak się przygotować, ale w razie czego macie też info na stronie. Kolejna kwestia - przypomnienie o wizycie, wszystko na godzinę, na nowoczesnym sprzęcie. Lekarze naprawdę fajni, zaangażowani, podpowiadający i moim zdaniem dokładnie tak to powinno wyglądać. Poza tym - pamiętajcie, że w pewnym wieku trzeba regularnie robić USG.
ODPOWIEDZ