Jak długo czekacie na wizytę u specjalisty?

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Wirgilia82
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2023, 14:54

Jak długo czekacie na wizytę u specjalisty?

Post autor: Wirgilia82 »

Wiecie co, ja wychodzę z założenia, że zdrowie ma się jedno i to właśnie ono jest najważniejsze. A niestety wszyscy wiemy jak nasz cudowny NFZ dba o swoich pacjentów. Czasem wizyty do specjalisty są wyznaczone na kilka lat do przodu co jest moim zdaniem nieporozumieniem. Dlatego ja chodzę do www.ceglana-cardio.pl mają bardzo dobre ceny i szybkie terminy.
pundel

Re: Jak długo czekacie na wizytę u specjalisty?

Post autor: pundel »

NA wizytę do specjalisty na nfz czeka się bardzo długo, dlatego warto prywatnie się zorientować jak to wygląda. Tu https://zdrowie.pzu.pl/ macie jedne z lepszych placówek medycznych w których dostaniecie świetną profesjonalną opiekę.
Awatar użytkownika
zero
Posty: 265
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Re: Jak długo czekacie na wizytę u specjalisty?

Post autor: zero »

Jak już mowa o zdrowiu, to widziałam, że ta strona https://terapie-biorezonans-warszawa.pl/ może udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące terapii biorezonansem i jej skuteczności w walce z różnymi schorzeniami, w tym z pasożytami. Jeśli szukasz bezinwazyjnych metod leczenia, warto zainteresować się tą formą terapii.
ODPOWIEDZ