Jaki pakiet zdrowotny?

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Lawanna
Posty: 105
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:50

Jaki pakiet zdrowotny?

Post autor: Lawanna »

Co teraz sprawdza się w firmach? Czy https://zdrowiewfirmie.pl/warszawa/ będzie dobrym wyborem? Z tego co czytam na innych forach to jest to najlepszy wybór.
Ciekawe, jak to jest odczuwać emocje tak intensywnie i pomimo to przeżyć.
Awatar użytkownika
Tornados
Posty: 68
Rejestracja: 07 paź 2019, 17:41

Re: Jaki pakiet zdrowotny?

Post autor: Tornados »

pakiety sprawdzają się w dużych miastach, to racja, na wsi zupełnie bezsensu
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Re: Jaki pakiet zdrowotny?

Post autor: kaktusowa »

Dlaczego? Wszędzie potrzebna jest dobra opieka medyczna, niezależnie od tego gdzie mieszkasz. Akurat ja mam wykupiony przez pracodawcę pakiet medyczny w medicover i bardzo chętnie z niego korzystam, nie wyobrażam sobie żebym go nie miała teraz kiedy są takie kolejki do przychodni publicznych
Awatar użytkownika
Zembala
Posty: 85
Rejestracja: 25 lip 2019, 20:36

Re: Jaki pakiet zdrowotny?

Post autor: Zembala »

Ja chodzę do przychodni Nasz Lekarz w Toruniu . Mamy tam wielu specjalistów i bardzo dobrą opiekę medyczną.Mozna zrobic badania laboratoryjne. To bardzo fajne udogodnienie ze nie trzeba jeździć po całym mieście w poszukiwaniu lekarza.
Awatar użytkownika
Anka87
Posty: 8
Rejestracja: 19 paź 2019, 19:53

Re: Jaki pakiet zdrowotny?

Post autor: Anka87 »

Teraz można wykonać fajny pakiet za 119 zł w laboratoriach Diagnostyki jest też możliwość konsultacji lekarskiej w cenie 149 zł Polecam bo warto wystarczy pobrać tylko bon i iść do placówki na badania Akcja ogólnopolska zostawiam wam linka https://www.drogadozdrowia.diag.pl/
Awatar użytkownika
figaro
Posty: 363
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:44

Re: Jaki pakiet zdrowotny?

Post autor: figaro »

Pakiet zdrowotny to ja mam zapewniony w Zakładzie Podstawowej Opieki Zdrowotnej https://zpozjedrzejow.pl/ . Zawsze potrafią mnie wyciągnąć z największego dołka, dzięki czemu nie mam żadnych problemów ze zdrowiem. O to chodzi! Te przychodnie są wspomagane przez godnych zaufania specjalistów.
Awatar użytkownika
Liwka
Posty: 89
Rejestracja: 03 lis 2019, 21:31

Re: Jaki pakiet zdrowotny?

Post autor: Liwka »

Ja zdecydowałam się wykupić dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne w Polmed, miałam okazję już kilkukrotnie korzystać z wizyty u lekarza specjalisty. Odpowiedni pakiet znaleźli dla mnie w KDB Pomoc https://kdbpomoc.pl planuję u nich wykupić też polisę na życie.
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 148
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:54

Re: Jaki pakiet zdrowotny?

Post autor: Lusia »

Ja tylko i wylacznie decyduje sie na opiekę medyczną prywatną. Domy seniora, szczególnie te prywatne są naprawdę bardzo dobrymi miejscami, gdzie osoba starsza może liczyć nie tylko na wsparcie i opiekę, ale i rozrywkę. Moja ciocia przebywa w osrodku Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ gdzie nawiazala juz wiele nowych znajomosci i czuje sie tam dobrze
ODPOWIEDZ