Jakie linie technologiczne do przerobu surowców mineralnych?

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 134
Rejestracja: 21 paź 2019, 10:07

Jakie linie technologiczne do przerobu surowców mineralnych?

Post autor: Tomasz96 »

Zastanawiam się nad tym, w jaki sposób byłoby najlepiej podejść do tematu zorganizowania linii technologicznej. Myślę o zakupie kruszarek szczękowych z DSP Polska - http://dsppolska.pl/produkty/kruszarki/ ... szczekowe/. Macie jakieś opinie na ich temat? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
Awatar użytkownika
marina
Posty: 65
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:19

Re: Jakie linie technologiczne do przerobu surowców mineralnych?

Post autor: marina »

Możesz napisać do firmy Hydromet z Bytomia na Śląsku, oni specjalizują się w hydraulice siłowej, a najpierw spójrz na ich ofertę: http://www.hydromet.pl/#oferta. To firma projektująca i budująca maszyny oraz urządzenia korzystając z najnowszych dostępnych technologii i wykonują specjalistyczny sprzęt dla przemysłu wykorzystujący zaawansowane układy hydrauliczne. My skorzystaliśmy z ich usług i się nie zawiedliśmy. To rzetelna firma, mają super specjalistów, są w pełni profesjonalni, ceny mają atrakcyjne, a jakość wykonania przez nich maszyn i rozwiązań jest niesamowita, polecam.
boltąwski

Re: Jakie linie technologiczne do przerobu surowców mineralnych?

Post autor: boltąwski »

W zakresie specjalistycznego montażu smt i tht przy wyjątkowo małych komponentach korzystam z usług specjalistów i zaplecza technicznego firmy www.smd.pl która zajmuje się produkcją urządzeń do automatyzacji przemysłu.
ODPOWIEDZ