Kleszcze a koty

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Arya
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:24

Kleszcze a koty

Post autor: Arya »

Moj kot przynosi do domu ostatnio coraz to wiecej kleszczy, wiadomo że go nie zamknę dlatego zastanawiam sie nad odpowiednimi środkami dla kota na kleszcze. Czytałam trochę o tych kropelkachhttp://zdrowyfutrzak.pl/pl/apteczka-futrzaka/pasozyty-zewnetrzne/foresto-obroza-dla-psow-i-kotow-przeciw-kleszczom-i-pchlom/ , sotosowaliście je ? Sa skuteczne ?
Awatar użytkownika
zero
Posty: 256
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Re: Kleszcze a koty

Post autor: zero »

Jak wiemy zdrowie jest tylko jedno, co robić jeśli mamy styczność z kleszczami. Jak wiemy kleszcze mogą być nosicielem szczególnie groźnego powikłania - boreliozy. W przypadku zagrożenia warto skorzystać z terapii https://futuramedica.pl/dr-optimus-biorezonance/ To profesjonalne urządzenie, które z pewnością poradzi sobie z Twoją przypadłością.
Awatar użytkownika
Poznaniaczek
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 22:43

Re: Kleszcze a koty

Post autor: Poznaniaczek »

Powstał tutaj bardzo ciekawy temat. Sporo ciekawych informacji tutaj jest. Zdecydowanie będzie to przydatne dla innych użytkowników.
Dom jest ważny. Ale ważniejsze jest mieć kogoś, z kim się można tym domem cieszyć. I by ten ktoś z tobą został, na zawsze...
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Kleszcze a koty

Post autor: modny »

Faktycznie to również może być pewien problem i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest dbać o naszego zwierzaka. Właśnie dlatego ja jestem zdania, że kot europejski https://abc-kot.pl/kot-europejski-krotkowlosy/ jest bardzo dobrym wyborem na rasę kota. W końcu nie jest on wymagający przy utrzymaniu.
ODPOWIEDZ